contador gratis Saltar al contenido

CES 2020: Oral-B esitleb tehisintellektiga hambaharja iO

CES 2020: Oral-B esitleb tehisintellektiga hambaharja iO

Oral-B tutvustab iO, elektrilist hambaharja, mis tugineb hammaste puhastamiseks tehisintellektile. Uues seadmes on CES 2020 ajal jagatud üksikasjad ja see lubab neid lihtsaid igapäevaseid ülesandeid täiustada. Oral-B on üks suurimaid elektriliste hambaharjade tootjaid maailmas ja arendab selles valdkonnas teadusuuringuid, mis viivad aeg-ajalt innovatsiooni. IO-elektrihari on selle näide ja ettevõtte sõnul on see kuue aasta pikkuse uuringu tulemus, milles osales umbes 1800 kasutajat.

Ettevõtte sõnul on suur erinevus uuest hambaharjast tipu liikumine, mis kannab võnkuvaid ja pöörlevaid liikumisi, kõik see koos magnetilise mehhanismiga. Samuti on sellel uus rõhuandur, mis aitab paremate reageerimisaegadega igemetele ja hammastele pandud liigsurvet leevendada. Sel moel saab kasutaja ülesande ajal kasutada ideaalset tugevust – midagi, mis aitab säilitada tervist mitte ainult hammastes (mis kannatavad ka kulumist), vaid ka igemetes, mis on tavaliselt kõige rohkem mõjutatud.

CES 2020: vidin LOral Perso loob rakenduse kaudu reaalajas meigi

Veel üks erinevus on see, et harja saab teie harja andmed salvestada ja edastada mobiilirakendusele. Seega on võimalik hammaste harjamise osas läbi viia järelkontroll ja väljaõpe. Kui olete seda näiteks liiga palju kasutanud, ütleb see teile, et peate selle harjumuse parandama. Neile, kes on tõeliselt huvitatud hammaste harjamise jälgimisest, on võimalik liikumise ajal rakendus avada, et näha, mida rakendus selle toimivuse kohta ütleb. Harja käepidemel on ka seitse režiimi ja väikesed paneelid, mis on näidatud sobivaks kõigi suuõõne tervisega. IO saabus välisturgudele 2020. aasta augustini ja seda pole avalikustatud.

Via: Engadget. (TagsToTranslate) suu-b (t) hambahari (t) tehisintellekt (t) tehisintellektiga hambahari (t) suu-b hambahari (t) suu-b hari (t) ita (t) ai (t) ces (t) ces 2020 (t) ces2020 (t) hambad