CES 2020: Segway kannab futuristlikke motorollereid, jalgrattaid, motorollereid ja isegi mobiilset kapslit

Segway-Ninebot valmistub 2020. aasta CES-i väljaandes panustama uusima panuse liikumismaailma sisse ja linnast välja. Lisaks uue motorollerite ja elektriliste jalgrataste toomisele kasutab ettevõte uute transpordikontseptsioonide tutvustamiseks rahvusvahelisi olmeelektroonika näitusi. Igasugune sarnasus WALL-E universumi “ujuvate toolidega” on lihtsalt kokkusattumus.

S-Pod on uus Segway-Ninebot panus CES 2020-le

Autorid: Segway-Ninebot

„Data-title =” S-Pod on Segway-Nineboti uus kihlvedu CES 2020 – CES 2020 jaoks: Segway toob futuristlikud tõukerattad, jalgrattad, motorollerid ja isegi “mobiilikapsli” – SAPO Tech> S-Pod on uus Segway-Ninebot panus CES 2020-le Autorid: Segway-Ninebot

S-Pod on omamoodi elektriliselt isetasakaalustuv mobiilkapsel, mis on mõeldud kasutamiseks sellistes ruumides nagu lennujaamad, teemapargid või kaubanduskeskused. Erinevalt näiteks Segway originaalmootoriga mudelist ei pea kasutaja sõiduki kiiremaks liikumiseks ette kallutama. Juht peab integreeritud juhtnuppu juhtima ainult S-Podi kiiruse ja suuna reguleerimiseks.

Segway-Ninebot S-Pod on teel. Segway-Ninebot S-Pod on teel. Autorid: Segway-Ninebot

Inspireerituna uusimate Jurassic Parki filmide filmist “Gyrospheres”, läheb S-Pod keskmisena teljeks. Selle maksimaalne kiirus 38 kilomeetrit tunnis pole kindlasti ideaalne viis dinosauruste kĂĽĂĽsist pääsemiseks, kuid on siiski kahekordne tõukerattaga võrreldes. Erinevalt kinosaagas olevatest sõidukitest puudub S-Podil kate, mis võimaldab juhil värsket õhku nautida. Mis puutub sõiduki järsu pidurdamise ajal kukkumise ohtu, lubab Segway-Ninebot, et see on peaaegu võimatu.

Ettevõte teatas pressiteates, et S-Podi tarbijaversioon võib jõuda 2021. aastal, kuigi see ei paljastanud võimaliku hinnakujunduse ĂĽksikasju, mis võiks olla CESi 2020. aasta väljaandes “laua all”.