CES 2020 sülearvutitele mõeldud AMD Lana Ryzen 4000

CES 2020 sülearvutitele mõeldud AMD Lana Ryzen 4000

CES 2020 sülearvutitele mõeldud AMD Lana Ryzen 4000

7nm Zen 2 arhitektuuriprotsessori eduga lauaarvutiturul kasutas AMD ära ja käivitas sülearvutitele uue protsessoriliini Ryzen 4000.

Praegu näitab bränd 7 erinevat mudelit, H-seeriast 2 ja 5. seeriast.H-seeria keskendub jõudlusele, nii et võime seda mudelit näha suure jõudlusega mängijates ja / või sülearvutites. U-seeria on keskendunud energiatõhususele, kus jõudluse ja aku tarbimise vaheline tasakaal on väga oluline.

ASUS on astunud esimese sammu oma sülearvutis uue protsessori kasutamisel, tuues ROG ja TUF liinidelt mudelid, mis on varustatud AMD perekonna uute liikmetega. Ka Lenovo ei jätnud puudust ja tõi YOGA Slim 7-sse uue Ryzen 7 4800U.

Ryzen 4000 U-seeriaRyzen 4000 U-seeria

Ăślal näeme AMD U-seeria protsessorite loendit. Pange tähele, et kõigil liinidel võib olla TDP-sid, mida saab konfigureerida vahemikus 12W kuni 25W, kus tootjad – näiteks ASUS ja Lenovo – valivad konfiguratsiooni, mis on talle kõige meelepärasem.

Ja me ei tohi unustada H-seeriat, mis on turu nišš, mis on endiselt väga asjakohane, kuna selle jõudlus aitab kindlaks teha, mida me lähiaastatel tõhusate sülearvutite turul näeme.

Ryzen 4000 H-seeriaRyzen 4000 H-seeria

Kuna need on jõudlusele orienteeritud mudelid, tõuseb nende maksimaalne tarbimine 45 W-ni, mis juba mõjutab märkimisväärselt seda kasutavate sülearvuti akude pikaealisust.

Lisaks tarbimisele on väga oluline ka U- ja H-seeria jõudlus, seetõttu jätame CES 2020 etapis väikese galerii AMD näidatud andmetega. Samuti on pilte, mis selgitavad pisut protsessori energiatõhusust ja seda, kuidas nad kuvatud tasemele jõuavad.

Rõhutame, et andmete osas, mida tootjad ise oma toodete kohta näitavad, peab alati olema kahtlustatuse tase, realistlikuma teabe saamiseks eeldavad, et arvustajad nõustuvad tootega ja toovad teile konkreetsemaid andmeid.

Isegi siis seab see turuletoomine uue verstaposti AMD-le, kus ettevõte on protsessorite turul juhtpositsioonil ja mille konkurentsivõime muutub lõpuks üsna suureks, millest saavad kasu kõik meist tarbijad.