CES 2020: TCL tutvustab uut Alcateli nutitelefoni ja kuulub kaubamärgi esimeste 48 MP kaameraga mudelite hulka

CES 2020: TCL tutvustab uut Alcateli nutitelefoni ja kuulub kaubamärgi esimeste 48 MP kaameraga mudelite hulka

TCL otsib Alcateli nutitelefoniperekonnas pidevalt parimaid omadusi ja varustust, mille ühine eesmärk: maksimaalne tehnoloogia ja võimalikult madal hind. Las Vegases toimunud CESi ajal tõi ettevõte turule uued mudelid, sealhulgas 2020. aasta Alcatel 3L, tuues esmakordselt oma portfelli 48 MP põhise tagakaamera, mis töötab tehisintellektiga (AI), et pakkuda parima kvaliteediga fotosid.

See mudel kasutab ka suurt 4-in-1 Pixel-tehnoloogiat, mis ühendab neli pikslit ühes pildis, et parandada selle kvaliteeti vähese valgusega pildistamisel. Selle AI-algoritm kavatseb ka pildi optimeerimiseks tuvastada 22 erinevat stsenaariumi. Põhisensori toetamiseks on sellel seadmel 115 MP 5º supernurkobjektiiv ja 2 MP makro. Selfikaameral on 8 MP LCD-välguga.

Sellel mudelil on 6,22-tolline ekraan, kuvasuhtega 19: 9, tootja uue disainiga šassiil Aurora, mille taga on mikrotekstuuri graveerimine, et selle taga oleks helge ja gradientne kujundus. Toas on kaheksatuumaline protsessor, 4 GB RAM ja 64 GB sisemälu.

Nutitelefonid jõudsid Portugali esimese kvartali jooksul alates 199,99 eurost, kameeleonisinise ja tumeda kroomiga versioonides.

Alcatel 1S 2020 pakub kolme kaamerat konkurentsivõimelise hinnaga

Alcatel 1S on taaskäivitanud tänapäeva vajadused, kuid brändi jaoks on ainulaadne väljakutse: turule lastakse kolmekordne kaameraseade vähem kui 150 euro eest. Seega lisab tagumine kaamerakomplekt ühe 13 MP, teise 5 MP ja teise 2 MP, kombineerituna parimate võimalike fotode tegemiseks. Nagu tema 2020. aasta 3L õde, toetab see mudel tehisintellekti ja 22 tüüpi stsenaariumide tuvastamist. 5 MP kaamerat kasutatakse bokeh-efekti loomiseks, suurema sügavuse efekti saamiseks tausta hägustamiseks. 2 MP objektiiv on makro väiksemate putukate ja taimede pildistamiseks, kaotamata detaile.

Nutitelefonil on ka kaheksatuumaline protsessor, riskides kiipi “kauakestva” aku abil, öeldi ettevõtte avalduses. Sellel on 6,22 tolline ekraan ja sama Aurora disain.

Alcatel 1S 2020 jõudis turule 2020. aasta esimeses kvartalis hinnaga Agate Green ja Power Grey alates 149.99 eurost.

Alcatel 1B 2020 on pere esimene Android 10 (Go Edition)

Alcatel 1B 2020 esitleb end esimesena Android 10 operatsioonisüsteemiga (GO Edition) kaubamärgist. Toas on neljatuumaline protsessor ja 2 GB RAM. Sellel on 5,5-tolline ekraan, mis on selle segmendi jaoks väga odav.

Parema optimeerimise tagamiseks kasutab nutitelefon nutikaid haldusteenuseid, töötab taustal mälu koheseks kustutamiseks ja säästab seega energiat, arvestades ka 3000 mAh akut.

Alcatel 1B 2020 jõudis turule 2020. aasta esimeses kvartalis, hinnaga 99,99 eurot, Prime Black ja Pine Green versioonides.

SAPO TEK asub Las Vegases, et näha tootjate esitatud tooteid, mida saate siin jälgida.