CES 2020: vidin LOral Perso loob rakenduse kaudu reaalajas meigi

CES 2020: vidin LOral Perso loob rakenduse kaudu reaalajas meigi

Täna esitleti kosmeetikatootjat LOAL CES 2020 PersoOled uus Nutikas vidin, mis lubab kasutajatele reaalajas ideaalse meigi toota. Toode on ühendatud nutitelefoniga Bluetoothi ​​kaudu ja võimaldab huulepulga ja põhitoone määrata vastavalt teie maitsele. Selle vidina abil saab valmistada ka omadustega kosmeetilisi segusid nahahooldus, mis säilitab tervisliku naha pärast ilutoodete kasutamist.

Perso rakenduse abil saavad kasutajad segada ja sobitada põhilisi huulepulki ja värve. See toode kasutab tehisintellekti tehnoloogiat, mida täna CES-is eksponeeritakse. See rakendus võib nutitelefoni kaamerate abil kasutaja nahaanalüüsist soovitada värve ja toone ning näidata ka näiteks huulepulga uusimaid trende.

Vidorakendusel Perso on andmebaasi valitud mitu pilti, et näidata kasutajatele tooteid, mida mõjutajad enim kasutavad ja ka sotsiaalmeedias. LOrali teatel saavad kasutajad tootega oma turule jõudmise korral oma sotsiaalmeediakontod tarkvaraga ühendada.

Peale selle saab kasutaja varem valitud värvi ise näha ka tänu liitreaalsuse kasutamisele rakenduses. Perso töötab värvikassettidega ja saab soovitud värvi segamiseks ja saamiseks ühendada kolm kassetti. On selge, et kassett tuleb pärast täielikku kasutamist välja vahetada.

Perse tehisintellekt, mille autor on L'Oral, kasutab kaamera nägu kasutaja näo skannimiseks erinevate nurkade alt. Sellest analüüsist saavad vidinad teha näohoolduse rutiin. Erinevalt huulepulkadest ja põhikassettidest on nahahoolduspadrunitel SPF, niisutaja ja seerum. KOHALIK Perso peab jõudis turule 2021. aastal.

Via: WccfTech. [TagsToTranslate] loreal