CES avab uksed kõigi aegade suurimasse näitusesaali

CES avab uksed kõigi aegade suurimasse näitusesaali

Homme avatakse ametlikult üks maailma suurimaid tehnikamesse. Las Vegases toimuv tarbijate elektrooniline näitus on selle aasta esimene tehnoloogiaaken ja esimene uudsus pärast möödunud nädalat, ametliku ja mitteametliku teabe vahel.

Eile ja täna näitavad paljud ettevõtted uudiseid, millest nad räägivad, näiteks Nvidia, mis isegi pühapäeval paljastas üksikasjad 2013. aasta strateegiast, mis keskendub suuresti kaasaskantavatele seadmetele.

Privaatsildimängukonsool ja Tegra töötlusplatvormi uus versioon (4) on järgmistel päevadel oodatavate reklaamide loendamisel seda tüüpi avalöögi kõige olulisemad uudised.

Täna esitavad Intel, LG, Sharp, Panasonic, Samsung, Cisco, Huawei ja Fujifilm (vähemalt) oma vastavatel pressikonverentsidel rohkem uudiseid.

Selles reklaamis esile tõstetud teema on seotud ka mobiili, tahvelarvuti ja multimeediaga, eriti televisioonivaldkonnaga. Siin ootame ennekõike uudiseid ultra-HD ja OLED-ekraanide valdkonnas, nagu näiteks LG äsja esitletud.

Samuti selgitab see tootjate jõupingutusi mitte korrata varasemaid vigu ning tagada vormingute ja tehnoloogiate koostalitlusvõime, et kiirendada ärivõimaluste, näiteks nutitelerite, massiseerimist. See näitab tänast teadet uue ettevõtte liitumisest Smart TV Alliance’iga.

Seetõttu peaks see nädal olema elav isegi siis, kui selles sektoris pole mitmeid hiiglasi, nagu Microsoft, Google või Apple (kes osalesid viimati CES-is 2008. aastal). Windowsi omanikud jagasid aastate jooksul tugevat kohalolekut Las Vegases, kus ürituse avasid Bill Gates või Steve Ballmer, tehnoloogia visiooni. Selle traditsiooni algatas Gates enam kui kümme aastat tagasi. Sel aastal on pealaval Qualcommi tegevjuht Paul Jacobs.

Selles 2013. aasta väljaandes on CESil 2500 eksponenti, kes pakuvad tooteid 160 riigist. Pind, mida hõivavad need, kes ei soovi messil oma kohta tähistada, on suurim: 20 tuhande toote turule toomiseks tervitatakse 1,87 miljonit ruutmeetrit.

Igapäevaelu tehnoloogia on kontseptsioon näituse vundamendis, kus on möödunud mõned viimase aja tehnoloogiaajaloo kõige asjakohasemad reklaamid, näiteks Blu-ray videoformaadi, mõne 4G-seadme ja kõrglahutusega televiisori turuletoomine. .

CES kestab 11. jaanuarini ja nüüd on garantii, et TeK pakub teile selles ruumis või paralleelsetel üritustel välja kuulutatud kõige populaarsemaid uudiskontosid.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Cristina A. Ferreira