CES-is näidatakse 98-tollist Samsung HD Quad Ultra HD-d
RAÄŚUNALNIK

CES-is näidatakse 98-tollist Samsung HD Quad Ultra HD-d

Sharp tõsteti esile CES 2014-is esitletud telesaates TeK, kuna ta tõi näitusele 85-tollise prototüübi eraldusvõimega 7680 × 4320 pikslit. Näib, et need pole ainsad ettevõtted, kes panustavad Quad Ultra HD ekraanile. Samsungil on kaasas ka sama eraldusvõimega, kuid suuremas suuruses: 98 tolline demoekraan.

4K televiisori kaks korda suurema eraldusvõimega, mis on CES-i telesegmendi peamine suundumus, tegi Lõuna-Korea tehnoloogia demonstratsiooni, kus see eelistas prototüübiga saavutatavat detailitäpsust.

Samsung leiutas kaubanduskeskuse uuesti, näidates pikslite üldise kontsentratsiooni potentsiaali, suurendades mõnda laval aset leidvat stseeni.

Ajakirjandus selgitab ekraani suurt suurust konkreetselt sellega, et Quad Ultra HD eraldusvõime eelised on tunda ainult suurtel ekraanidel. Väiksematel ekraanidel ei tunne inimsilm pärast teatud eraldusvõimet enam määratluse erinevust.

Kuid lähitulevikus on standard jätkuvalt Full HD. The Verge poolt tsiteeritud Sony tegevdirektori Kaz Hirai sõnul võtab turg 4K ümber tehtud arengute vastavusse viimiseks nii seitse kui ka sisu mõttes aega viis kuni seitse aastat.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi