CF.lumen reguleerib teie Android-seadme ekraanil värve
BLOG

CF.lumen reguleerib teie Android-seadme ekraanil värve

Chainfire on kaubamärgi all keeruka Android-operatsioonisüsteemi kasutajate seas ja CF.lumen üks tema poolt välja töötatud rakendustest neile, kellel on seadmele administratiivne juurdepääs. seda Rakendus reguleerib seadme ekraanil värve põhineb kasutaja päikesepositsioonil või isiklikel eelistustel. Näiteks standardseadete kasutamisel on monitoril soojem toon (madal värvitemperatuur), nii et kui päike on madal, väheneb silmarõhk öise režiimi reguleerimise tõttu märkimisväärselt.

CF ahela valendikCF.lumen on edasijõudnutele mõeldud rakendus, mis aitab filtrite kaudu nutitelefoni ekraani värvi ja heledust juhtida. / AndroidPIT

Kui olete oma arvutis kunagi filtrit kasutanud, siis peate põhimõtteliselt teadma, kuidas kasutada värvitemperatuuri kohandamist vastavalt teie väljas olevale ajale, kandes toone vastavalt päevaajale. CF.lumen võib loomulikult ühendada ka kunstlikke valgusallikaid. Kasutaja saab ka igal ajal teenuseid muuta või lasta CF-l kasutada. Luumenid kasutavad seadistuste tegemiseks seadme valgussensorit.

Lisaks pakub CF.lumen täiendavaid filtreid, sealhulgas ümberpööratud värve, käsitsi seadistamist ja optika optimeerimist.

Chainfire CF luumenidvasakul, kasutasin päevaks "temperatuuri" filtrit; paremal, punane, et ekraan süttib ainult punases kanalis! / AndroidPIT
Tasuline või tasuta rakendus?

Väljaanne

internetiĂĽhendus

Rakendusesisesed ostud

Android on tagasi

See on tasuta
Ei
Jah (mõne funktsiooni jaoks)
Jah
sõltub seadmest

Kui teil on oma seadmele juurjuurdepääs, saate CF.Lumeni Play poe kaudu alla laadida. See on suurepärane tarkvara, mis vabastab teie silmad nutitelefoni ekraani värvipingest.

Tunnustamine jefferson h.

. (tagsToTranslate) CF.lumen (t) värvi (t) ekraani kohandamine (t) Android-seadme (t) päikesepositsioon