ChatStats Brasiilia rakendus genereerib teie WhatsAppi rĂĽhmade jaoks statistikat

Ah, pole täiuslik WhatsApp Messengeri rĂĽhmad: alates lõbusatest digitaalsetest ruumidest, sõprade ja perega kohtumisest kuni suurte konfliktide ja masinate lavastamiseni kuni võltsuudiste levitamiseni, on vaieldamatu, et need tekitavad inimestes tugevaid tundeid. Aga mis oleks, kui teil oleks võimalus mõõta oma grupi paanikategevust? Noh, nĂĽĂĽd saate – see on rakendusettepanek ChatStats, mille on välja töötanud brasiillane Rodrigo AraĂşjo.


ChatStatsi rakenduse ikoon

Selle rakenduse abil saate oma konto linkida statistilise kalkulaatoriga, mida on lihtne kasutada ja lõbus. Seal on 22 erinevat mõõdikut, mida rakendus saab arvutada; nende seas saatsid kasutajad kõige rohkem sõnumeid, fotosid, videoid või heliklippe, kirjutasid kõige rohkem tähemärke või emotikone ning täitsid rühma kõige rohkem Interneti-linke.

Samuti on võimalik saada selgem ülevaade iga rühma aktiivsussuundadest, analüüsides nädala kõige tihedamaid päevi või kellaaegu. Avakuval kuvatakse loendis iga teie rühma üksikasjad, näiteks jagatud sõnumite ja fotode arv ning liikmete arv.

Kõige lahedam on see, et iga taotletud statistika loob pildi, mida on võimalik otse kõnealuse rĂĽhmaga jagada; sel moel saate oma avastusi koheselt oma sõpradega jagada. Väärib märkimist, et rakendus ei salvesta teie vestlustest mingit teavet – kõik kustutatakse kohe pärast teabe töötlemist.

ChatStats on App Store’is tasuta saadaval, kuid tasuta versioonil on statistika loomiseks vaid mõned parameetrid; 22 rakenduse funktsiooni avamiseks tehke lihtsalt sisemine ost 8 R $. ?