China Ontrade müüb väidetavalt neljanda põlvkonna iPhone'i

China Ontrade müüb väidetavalt neljanda põlvkonna iPhone'i

Need kuulujutud on alati väga kaheldavad: on loomulik, et Hiina tarnijatel on lõppkokkuvõttes siin ja seal juurdepääs teabele ja komponentidele, mida tulevikus Apple'i toodetes tegelikult kasutatakse, kuid see allikas on minevikus sadestunud ja vastavalt sellele tuleb käsitseda. hoolikalt.

Kui ma selle näpunäite pühapäeval kätte saan, saadab lugeja Vinicius Azevedo, Ma ei pea seda nii oluliseks, kuid meililugejad tulevad pidevalt (stopp !! :-P) ja Gizmodo ta meenutas, et hiljuti astus China Ontrade International sammu sammu.

Üks kord pall "Keskplaat" (tüüpi sisemine plaat, mis asub iPhone'i ekraani ja teie emaplaadi vahel, vältides tähelepanu kõrvalejuhtimist ja tagades, et kõik säiliks) Neljanda põlvkonna iPhone, mida müüakse veebisaidil umbes 24 USA dollariga. Vt järgmist:

IPhone 4G Midboard

Taas tuli China Ontrade teatel komponent Foxconni tehasest, kes on Apple'i üks peamisi partnereid oma nutitelefonide valmistamisel. Ettevõtetele, kes on hiljuti edastanud ka sama toote jaoks väidetavalt mõeldud kiibisalve, hakatakse 2010. aastal müüma uut seadet, kuid ma arvan, et seda on praegu liiga vara näidata, eks?

IPhone 4G tagaosa pilt tuleb kohe värvida China Ontrade'ile. Me ei tohi unustada tulevikus rahulikult analüüsida, millised "lekked" on tõeliselt kuumad, et määrata kindlaks selline usaldusväärsus sellistele ettevõtetele. Tasuta reklaam on tegelikult vallutatud platvormi kõige spetsialiseerunud saitidel üle kogu maailma.