Chipworks võtab uue iPadi lahti ja paljastab rohkem üksikasju; Vidina kasumimarginaal on madalam kui iPad 2-l

Chipworks võtab uue iPadi lahti ja paljastab rohkem üksikasju; Vidina kasumimarginaal on madalam kui iPad 2-l

Uue iPadi pakkimine pole lihtsalt iFixit. Ka Chipworks on seda teinud kiskumine ja tõi meile huvitavat teavet Apple'i tahvelarvutite kohta.

Nad leidsid, et Ma uus protsessor on toodetud 45nm arhitektuuris, sama mis tema eelkäijad (A4 ja A5). Kuid erinevalt "vanast" liigutatakse seda füüsilist mälu taldriku poole. Samuti kasvas see 36,5% ja selle peamiseks põhjuseks oli graafika neljatuumaline.

Kui iFixiti demonteeritud üksus varustas Elpida DRAM-i, siis Chipworks-seade sisaldas alati Samsungi mälu.

OmniVisioni (OV5650) toodetud iSight-kaamerasensor on sama, mida kasutati iPhone 4. Sama ettevõtte toodetud 0,3-megapiksline eesmine FaceTime-kaamera on identne iPad 2-ga (OV297AA).

IHS iSuppli viib läbi traditsioonilise osade uuringu toodete tegeliku hinna leidmiseks (Pommi materjalide arve) on suhteliselt lähedal TechInsightsUBM-i hinnangule.

Uus iPadi kulude tabel - iSuppli

Uus 16 GB Wi-Fi iPad maksab Apple'ile 316,05 dollarit (sealhulgas tootmine); kõige kallim mudel (Wi-Fi + 4G koos 64GB) maksab 408,70 USA dollarit. Kõige kallim komponent on uus Retina ekraan (87 USA dollarit), odavaim on pakend (5,50 USA dollarit), pidades alati meeles, et muu hulgas turunduse, transpordi ja reklaamiga seotud kulusid tabelisse ei kaasata. Kui arvud on õiged, vähendab uus iPad märkimisväärselt ettevõtte kasumimarginaale.

Tõestades, et vaatamata mõningatele kohtuvõitlustele ei saa Apple ja Samsung (veel?) Ilma teineteiseta elada, ütles iSuppli, et vidina aku tegi ka Lõuna-Korea, mille tõttu võib ettevõte teenida ligi 50% uue iPadi valmistamise kuludest, nende teine ​​advokaat ole tänulik!

(kaudu AppleInsider: 1, 2; MacRumors)