Chrome Dev, WebView, Photos ja Androidify saavad värskendusi

Igal nädalal toob Google uudiseid oma rakenduse, kuulsate Gappide kohta. Sel nädalal toob Big G natuke uudiseid, kontrollides muudatusi Chrome Devis, WebView’is, Photos’is ja Androidify’is.

gappsi mängupood

Play poest on saadaval mitu Gappi. / © Google

WebView ja Chrome Dev

Chrome Dev ja Androidi sĂĽsteemi WebView värskendus toob kaasa huvitavaid funktsioone: kontekstuaalne tahvelarvutite otsimine: mõnda aega näitab Chrome’is teksti valimisel rakendus allosas võimalust otsida Google’ilt valitud sõna – või sõnu; see funktsioon on nĂĽĂĽd jõudnud Android-tahvelarvutiteni.

A lihavõttemunad Chrome sai ka värskenduse: T-Rexi minimäng, mis ilmus lehele juurdepääsu proovimisel võrk kuid Interneti-signaali pole, nüüd on selle vaenlaseks pterodaktüül. See ilmus pärast 500 punkti.

pterodaktĂĽĂĽl

T-Rex x Pterodaktüül. / © ANDROIDPIT

Chrome Dev on Google’i brauseri arendajate ja testijate jaoks mõeldud versioon, see võtab umbes 55 MB ruumi (v.a andmed) ja Androidi nõuded on versiooniti erinevad.

Chrome DevInstallige Google Playsse

Foto

Google Photos hüppas versioonilt 1.0 versioonile 1.1, kuid muudatused ei olnud eriti olulised. Fotode vaatamiseks on nüüd uued võimalused, peale Standardvaate ja päevavaate on Google lisanud aastavaate. Samuti on rakenduseotsingu videote ikoon nüüd ring.

foto 11

Videote uus välimus ja uued ikoonid. / © ANDROIDPIT

Fotoversioon 1.1 mahutab rohkem kui 60 MB (andmed ei kuulu komplekti) ja nõuab Android 4.0 või uuemat versiooni.

Google PhotosInstallige Google Playsse

Androidify

Androidify hüppas ka versioonilt, nüüd 4.0-le. Uuendus toob lisaks kutsetele ka uusi rõivaid ja animatsioone. LGBT uhkuse kuu tähistamiseks lisas Google mõned vikerkaareteemalised rõivad ja aksessuaarid. Big G sisestas ka kutsed uhkuse paraadile, mis toimub sel kuul 27. – 28., Aadressil androidify.com/pride.

Androidify 4.0 võtab ruumi 12 MB.

AndroidifyInstallige Google Playsse

Muud gappid

Lisaks ülalnimetatutele saavad värskendusi ka teised Gappid, kuid ainult vigu ja jõudluse täiustused: Android Wear, Chorme Beta, Android for Work rakendus, Project Fi, Google Play teenused ja Jaapani sisend.

Kõik värskendused tarnitakse osade kaupa, need, kes ei taha oodata, saavad alla laadida otse Play poest või APKMirrorist.

Kas teile meeldivad uudised? Ja Google’i kell?