Chrome saab uue reklaamieeskirja, mis "tarbib" seadmete akusid - Internetti

Chrome saab uue reklaamieeskirja, mis "tarbib" seadmete akusid – Internetti

Chrome'is navigeerimisel tuleb tegeleda reklaamidega, mis tunduvad olevat lõputud, mitte millegagi, mis "sulab" Interneti-kasutajad. Seda silmas pidades ja olles teadlik mõjust akude ja seadmete andmete kasutamisele, piirab Google ressursse, mida reklaamid saavad kasutada, enne kui kasutajatel on võimalus reklaamisisuga suhelda. See "sekkumine" tuleb käivitada augusti lõpus.

Teate tegi Chromiumi ajaveebis Chrome'i tootejuht Marshall Vale. Esindaja garanteerib, et ettevõte avastas hiljuti, et "väike osa reklaamidest tarbib ebaproportsionaalselt suurt osa seadme ressurssidest" ilma kasutaja teadmata.

Aga miks see juhtus? Nagu ettevõte selgitas, pole sellised krüptovaluuta teemat uurivad reklaamid hästi programmeeritud või pole võrgu kasutamiseks optimeeritud. Seetõttu saavad nad kulutada aku, küllastunud võrgud, mis on juba ülekoormatud ja millel on kulutused.

Sellest probleemist ülesaamiseks ja Google Chrome'is parema kasutuskogemuse pakkumiseks selgitas ettevõte, et sellel on piirangud. "Kui reklaam jõuab limiidini, suunatakse raami vealehele." Nii öeldakse kasutajatele, et sisu on kasutanud paljusid allikaid.

Google näitab sellel pildil näide sellest, mis sel juhul juhtub.

Nagu kuulutus

Väga ohtlike seadmete reklaam on vähe, kuid hea

Selle limiidi määramiseks mõõdab Google platvormil reklaamiparameetreid ja tuvastab kõige ohtlikumad seadmed. Seal on reklaamide sisu, mis kasutab üle poole protsessori protsessorist või võrgu ribalaiusest 99,9% kõigist selle ressursi jaoks tuvastatud reklaamidest.