Chrome'i arvutid saabuvad Portugali Holose käega

Chrome’i arvutid saabuvad Portugali Holose käega

Pilvele mõeldud uus Google’i arvuti – Chromebooki ja Chromeboxi mudel – saabus Portugali ja on praegu suunatud ärisegmendile. Turunduse eest vastutab Holose ettevõte, mis kuulub Google’i universumisse ja mĂĽĂĽb otse või oma veebisaidi kaudu.

Ettevõttel on nĂĽĂĽd saadaval neli sĂĽlearvutimudelit: Samsungi seeria 5 ja seeria 5 – 550, versioonides nii 3G-kaartidega kui ka ilma, millele on lisatud Samsungi 3. töölauad. Seade kuulutati välja mais, nagu TeK märkis ĂĽlaosas.

Ettevõtte sõnul on kõigil mudelitel pilve tsentraliseeritud haldustarkvara igavene litsents masina kaugjuhtimiseks, millele lisatakse teenuse Google Apps põhjal tootlikkusrakenduste komplekt.

Praktikas tagavad arvutid otsese juurdepääsu teabe otsimise, tööviljakuse tööriistadele (arvutustabelitest ja tekstitöötlusest, esitlustest, kujundusest, suhtlusest, failidest ja turvalisusest). Kõigil on 25 GB online-ruumi e-posti ja dokumentide jaoks.

Uute Chrome’i arvutiargumentide hulka kuuluvad käivitamise kiirus (umbes 8 sekundit), automaatne varundamine, paketis saadaolevate rakenduste valik ja turvalisus teenuses, mis on Google’iga kaasas “viirusteta”.

Mis puutub hindadesse, siis nende hinnad algavad Samsungi 5. seeria sülearvutite puhul 415 eurost, Samsung Chrome Box 3. seeria puhul tõuseb 454 euroni ja tippmudeli, Samsungi seeria 5-550 3G puhul lõpeb 638 euroga, tuginedes 12-tollise Intel Core protsessoriga ekraanile. , traadiga ja traadita võrguühendused ning 3G-kaardid.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi