Chrome’i laiendus võimaldab teil Internetist sisu Google’i dokumentide veebilõikelauale kopeerida

Ma ei tea, kas teil on sama probleem olnud, kuid mitmel korral pidin osa tekstist kopeerima (see võib olla e-posti aadress / veebisait või lihtsalt lause / tsitaat) ja et mitte eksida, oli mul kaks võimalust: avada Gmail ja saatke mulle sisu sisuga või avage Google Docs ja kleepige see mustandfaili, mida ma seal hoian. Muidugi oli olukord ebapraktiline, kuid vähemalt lahendas see minu hetkeprobleemi.

Minu rõõmuks teatas Google äsja laienduse käivitamisest Veebilõikelaud Google Chrome’i jaoks. Kasutage lõikelauale pilvesEelmise aasta veebruaris Google Docsi kaasatud laiendus võimaldab kasutajatel kopeerida kogu veebisaidil saadaoleva teksti või pildi rakenduse lõikelauale.

Uudsuse kasutamine on väga lihtne: pärast laienduse installimist ja oma Google’i kontole sisselogimist valige lihtsalt soovitud sisu, paremklõpsake sellel ja valige suvand Kopeeri valik veebi lõikelauale mis ilmub kontekstimenĂĽĂĽsse.

Kui sisu on kopeeritud, saavad kasutajad lihtsalt juurde pääseda ühele Google Docsi rakendustest ja klõpsata suvandil Veebilõikelaud. Allpool loetletakse kogu kopeeritud sisu, mida saab kleepida HTML-i (säilitades algse vormingu) või lihttekstina.

Kui kasutaja kopeerib ainult teksti ilma muud tĂĽĂĽpi elementideta (näiteks pildita), on sisu ka kleepitav mis tahes tekstiväljale. Alloleval pildil olevas näites kopeerisin Google Discovery postituse pealkirja ja kleepisin selle Google’i otsingusse.

Kuna seda hostitakse teenuses Google Docs, saavad kasutajad teksti tööl kopeerida ja jätta selle kasutamiseks alles kodus olles. 🙂

Pärast Microsoft näitab, et see on hea klahvikombinatsiooniga Ctrl + C -> Ctrl + V, Hakkas Google tiibu konkurentide kohal laiutama. : P