Chrome’i versioon 28 toob teavituskeskuse Windowsi

Google Chrome’i Interneti-brauser on jõudnud 28. stabiilsesse versiooni ja on täis uudiseid. Esiletõst läheb teavitamiskeskusesse – funktsioon, mis võimaldab Windowsi ja Chrome OS-i kasutajatel saada hĂĽpikakna, kus on teave uute meilide ja märguannete saabumise kohta koos piltide ja teksti toega.

Nagu The Next Web teatab, ei kasuta paljud Google Chrome’i laiendused praegu API-d, mis võimaldab teil teavituskeskuse eeliseid kasutada. Praegu kasutavad seda funktsiooni ainult Gmail, Google Calendar ja Google+. Kuid aja jooksul saab reaalsuseks programmeerijate selle tööriista järgimine ja hĂĽpikakende lisamine rohkematesse pistikprogrammidesse.

Teadete keskus

Teavitamiskeskus muudab Mac OS X, Android ja iOS kasutajad nähtamatuks. Mobiilne operatsioonisĂĽsteem pole Google’i jaoks prioriteet, kuna igal tarkvaral on oma teatemudel. Kuid operatsioonisĂĽsteemi kasutajatele, kes on Apple Maci rakendusalad, lisatakse varsti värskendused, mis sisaldavad uut funktsionaalsust.

Blink, renderdamismootor, mida Google Webkiti arvelt kasutab, on juba uus Chrome’i “hing”.

Brauseri uusim versioon parandab ka 16 turvanõrkust, millest ainult ühte peetakse kriitiliseks ja ülejäänud nelja kriitiliseks.

Kasutajad saavad nĂĽĂĽd oodata, kuni Google Chrome ise värskendab, või pääseda juurde seaderibale ja klõpsata uusima versiooni installimiseks vahekaardil „Teave Google Chrome’i kohta”.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi