Chrome’il võib olla root-reklaamide blokeerija

See reklaamiblokeerija integreeritakse nii töölauale kui ka mobiiltelefon Google Chrome ja on aktiivne alates allikast, selgub Wall Street Journali artiklist, kus viidatakse ettevõtte lähedastele allikatele.

Eesmärk on, et tehnoloogia filtreeriks välja teatud tüüpi reklaamid, mis võivad kahjustada Interneti-kasutajate sirvimiskogemust.

Selles rühmas on parimate reklaamide koalitsiooni määratud reklaamid.

Reklaamisektoriga seotud hiigelgrupp, mille koosseisu kuuluvad Google ja Facebook, esitasid märtsis nimekirja halvimatest reklaamiliikidest, tuginedes uuringutele, mis hõlmasid umbes 25 000 Interneti- ja mobiilikasutajat.

Hüpikreklaamid, heli abil automaatselt esitatavad videod, loenditega animeeritud reklaamid ja kogu ekraani hõlmavad reklaamid on kõik osa vormingutest, mida reklaamijad ei tohiks kasutada, takistades kasutajatel ülejäänud sisu näha. .

Reklaamide blokeerimise tööriista integreerimine ei leidnud kinnitust, kuid kuulujutud tekitasid reklaamitööstuses segadust, kuna Google’i kavatsustest ei saadud hästi aru.

Kas see oli ĂĽhest kĂĽljest kasutaja huve kaitsev tehnoloogiahiid, teiselt poolt oleks sellel – muidugi – ka mingeid rahalisi eeliseid …