contador gratis Skip to content

Cielo rakendus vÔimaldab muuta teie iPhone Brasiilias makseautomaadiks

Cielo rakendus vÔimaldab muuta teie iPhone Brasiilias makseautomaadiks

Katsed muuta iPhone krediitkaardimasinaks on nĂŒĂŒdseks USA-s tavapĂ€raseks saanud, eriti tĂ€nu Square’i suurepĂ€rasele ja VISA vĂ€ljatöötatud kogemusele. Kuid see on alati piirdunud PĂ”hja-Ameerika riikidega. Brasiilia Cielo soovib seda stsenaariumi muuta ja kĂ€ivitada mobiilimaksete jaoks rakenduse, mis töötab laitmatult kogu riigis.

SEE Cielo Mobile see on tasuta App Store’is (link), kuid töötab ainult neile, kes teenuse tellivad (esimesel aastal maksab R $ 9,90). Seda seetĂ”ttu, et see töötab tĂ€pselt nagu POS-masin, mida nĂ€ete krediitkaardiga mĂŒĂŒvaid Ă€riettevĂ”tteid.

Tavaline tarbija ei pruugi erinevust tunda, kuid spetsialistide vĂ”i vĂ€ikeste ja keskmise suurusega ettevĂ”tete jaoks on lahendused sensatsioonilised. Selle abil saate makseautomaati viia kuhu iganes soovite, mis sobib ideaalselt messidele, nĂ€itustele, hot-dogi stendidele, arstidele, hambaarstidele … LĂ”puks on maksed ĂŒlimalt mobiilsed, kogu tavalise masina turvalisuse ja enesekindlusega.

See sĂŒsteem töötab Visa, MasterCardi ja American Expressiga, vĂ”imaldades tasuda sularahas vĂ”i osade kaupa. Samuti saate oma maksetehingutega tutvuda ja vajadusel lihtsalt ja kiiresti tĂŒhistada. See töötab kĂ”ige turvalisemalt nii WiFi kui ka andmesidevĂ”rkudega, ĂŒhilduv kĂ”igi riiklike operaatoritega.

Cielo Mobile töötab iPhone’is, iPod touchis ja iPadis. Pole vaja kaarti “pĂŒhkida”, sisestage lihtsalt sĂŒsteemi andmed. Maksekviitungid saadetakse e-posti teel otse klientidele. Lisateabe saamiseks kĂŒlastage Cielo veebisaiti (tehtud Flashis).

Hea uudis, kahtlemata, selle sektori jaoks. See on ka tÔestus selle kohta, et ettevÔtted on hakanud iOS-i platvormi nÀgema Àritegevuse ja usaldusvÀÀrse integratsiooni viisina. LÔppude lÔpuks on tulevik liikuv. ?

Macworld Brasili kaudu