Cielo rakendus võimaldab muuta teie iPhone Brasiilias makseautomaadiks

Katsed muuta iPhone krediitkaardimasinaks on nĂĽĂĽdseks USA-s tavapäraseks saanud, eriti tänu Square’i suurepärasele ja VISA väljatöötatud kogemusele. Kuid see on alati piirdunud Põhja-Ameerika riikidega. Brasiilia Cielo soovib seda stsenaariumi muuta ja käivitada mobiilimaksete jaoks rakenduse, mis töötab laitmatult kogu riigis.

SEE Cielo Mobile see on tasuta App Store’is (link), kuid töötab ainult neile, kes teenuse tellivad (esimesel aastal maksab R $ 9,90). Seda seetõttu, et see töötab täpselt nagu POS-masin, mida näete krediitkaardiga mĂĽĂĽvaid äriettevõtteid.

Tavaline tarbija ei pruugi erinevust tunda, kuid spetsialistide või väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks on lahendused sensatsioonilised. Selle abil saate makseautomaati viia kuhu iganes soovite, mis sobib ideaalselt messidele, näitustele, hot-dogi stendidele, arstidele, hambaarstidele … Lõpuks on maksed ĂĽlimalt mobiilsed, kogu tavalise masina turvalisuse ja enesekindlusega.

See süsteem töötab Visa, MasterCardi ja American Expressiga, võimaldades tasuda sularahas või osade kaupa. Samuti saate oma maksetehingutega tutvuda ja vajadusel lihtsalt ja kiiresti tühistada. See töötab kõige turvalisemalt nii WiFi kui ka andmesidevõrkudega, ühilduv kõigi riiklike operaatoritega.

Cielo Mobile töötab iPhone’is, iPod touchis ja iPadis. Pole vaja kaarti “pĂĽhkida”, sisestage lihtsalt sĂĽsteemi andmed. Maksekviitungid saadetakse e-posti teel otse klientidele. Lisateabe saamiseks kĂĽlastage Cielo veebisaiti (tehtud Flashis).

Hea uudis, kahtlemata, selle sektori jaoks. See on ka tõestus selle kohta, et ettevõtted on hakanud iOS-i platvormi nägema äritegevuse ja usaldusväärse integratsiooni viisina. Lõppude lõpuks on tulevik liikuv. ?

Macworld Brasili kaudu