Cinetrii: otsige arvustuste põhjal sarnaseid filme

Kas olete kunagi vaadanud filmi, mis teile nii meeldis, et soovisite leida muid sarnaseid pealkirju? Google’i otsingud viivad teid ĂĽldiste Ĺľanrite juurde, näiteks tegevuse, õuduse, seikluse või animatsiooni vahele, kuid need on väga ĂĽldised kategooriad.

Sellisel juhul ehitab Cinetrii veebisait (sõna otseses mõttes puupõhine kino) filmide vahelist suhet kriitikute viidetele tugineva algoritmi kaudu.

Nii saate otsida filme, millel on seotud narratiiv, keskne idee või sarnane teema, mida filmikriitikud oma analüütiliste tekstide käigus sageli mainivad. Saidi navigeerimist teostab haru, seega ka sugestiivne nimi, otsides lihtsalt filmi, millel on kiiresti juurdepääs mõnele ettepanekule, koos kriitika lühikirjeldusega, linkidega nende vastavatele analüüsidele, lisateabe saamiseks IMDB-le ja loomulikult ka treiler ainult saadaval.

Näiteks kui otsite Rambot, viidatakse kohe sellistele filmidele nagu Missing in Combat with Chuck Norris või Rocky. Esimene teema “mehed vaenlase jõudude vastu”, teine ​​Sylvester Stallone peategelase jaoks.