IGRE

CIRP kroonib XR-i ka USA kõige populaarsemaks iPhone’iks

Kantari hiljutise uuringu tulemusi kajastades näitas seda ka Consumer Intelligence Research Partner (CIRP) iPhone XR on enimmĂĽĂĽdud mudel Ameerika Ăśhendriikide Apple’i nutitelefonide seas, seekord Apple’i eelarve kolmanda kvartali jooksul, mis lõppes 29. juunil.

Eriti vastutab selle eest iPhone XR 48% kogu mĂĽĂĽgist iPhone sel perioodil; lisades selle kahele muule hiljutisele mudelile (iPhone XS ja XS Max), suureneb see arv 67%.

CIRPi andmetel oli iPhone XRi osakaal nutitelefonide mĂĽĂĽgis viimase eelarvekvartali jooksul ĂĽhe mudeli puhul kõrgeim alates 2015. aasta iPhone 6-st – ja sellel on ka põhjus: hind. Nagu me teame, on iPhone XR Apple’i uusim ja taskukohane riistvara, mis algab USA-s 750 dollarist (umbes 250 dollarit vähem kui iPhone XS).

Vanemate mudelite seast järgis seda ka iPhone 8 stringid müüja, kellele järgneb tema vanem vend (8 Plus). Isegi peaaegu kolme eluaasta jooksul on iPhone 7 ja 7 Plus USA-s endiselt asjakohased, vaatamata sellele, et nende müüginumbrid on kõige madalamad.

CIRP-i uuringus vaadeldi ka Apple’i erinevate teenuste numbreid. Nende seas maksab iCloudi salvestusruumi eest umbes 47% kĂĽsitletud iPhone’i kasutajatest, samas kui 35% neist tellib Apple Musicu ja umbes 16% kasutab Apple TV-d. Lisaks ostab 3–6% kasutajatest AppleCare’i iPhone’ile ja iPadile.

CIRP lähtus oma uuringus hinnangust 500 Apple’i kliendile, kes ostsid selle aasta aprillist juunini iPhone’i, iPadi, Maci või Apple Watchi.

Apple World Today kaudu

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH