Cisco esitleb uusi lahendusi digitaalse transformatsiooni ja turvalisuse edendamiseks

Asjade interneti kaudu toimuv digitaalne transformatsioon on ĂĽks CiscoLive’i 25. väljaande tipphetki, mida Ameerika ettevõte korraldab sel nädalal Berliinis ja mis on ettevõtte valitud asukoht uute lahenduste demonstreerimiseks selles valdkonnas.

See on tööriist, mida Cisco soovib viia lõpptarbijateni koos kasvava partnerite võrgustikuga ja kus on selliseid nimesid nagu Philips, kellega ettevõte sõlmis eelmise aasta detsembris ülemaailmse liidu. Üritusel jagati ka ühendatud valgustuse ühisprojektide esimesi tulemusi, kusjuures Philips kirjeldas üksikasjalikult Allianderis teostatavat rakendust.

Hollandi energiaettevõte kujundas peakontori ümber ja Philips valiti uue nutika valgustussüsteemi loomiseks, mille tulemusel on ettevõtte 12 tuhande ruutmeetri suurune rajatis kokku toonud umbes 70% ja võimaldanud süsteemi juhtida. valgustus mobiilirakenduse kaudu, mis on kättesaadav kõigile töötajatele.

Platvorm, mis haldab kogu hoonesse paigaldatud andureid valgustusfunktsioonide optimeerimiseks, on pärit Ciscost ja sobib ĂĽheks lahenduseks, mida ettevõte soovib Berliini ĂĽritusel rõhutada – digitaalse lae raamistik, mis võimaldab teil arukalt hallata tulesid, kĂĽttesĂĽsteeme, temperatuuri ja muid parameetreid hoones.

Lisaks nendele valdkondadele esitab ettevõte lahendusi, mis on mõeldud kliendikogemuse parandamiseks, ettevõtte tootlikkuse suurendamiseks või uute teenuste väljatöötamise kiirendamiseks, mis ühendavad Cisco erinevad lahendused ja laiema partnerite võrgustiku, et jõuda lõpptoodanguni.

Cisco uues tulemĂĽĂĽrilahenduses on ohtude tuvastamine

Turvasektoris kuulutas ettevõte välja Cisco Firepower järgmise põlvkonna tulemüüri, mida esitleb esimese selletaolise tootena, mis on täielikult integreeritud ja keskendunud ohtude avastamisele. Seda uut pakkumist täiendavad Firepower Management Center, ühe platvormi halduskonsool ja nõustamisteenused.

Cisco Firepowerit esitatakse evolutsioonina tavapärasele järgmise põlvkonna tulemĂĽĂĽri platvormile. Cisco EMEAR-i piirkonna kĂĽberturvalisuse direktor Adam Philpott selgitas ajakirjandusele mõeldud lahenduste esitluses, et Cisco uus pakkumine erineb “ohtude avastamise võimest ja nende tuvastamisel võrguga suhtlemisest”.

See toimib võrgust ĂĽhenduse lõpp-punktini (lõpp-punktini), möödudes pilveteenustest ja Ciscole kinnitades on see tööstus, kes ĂĽhendab kõigepealt kontekstuaalse teabe selle kohta, kuidas kasutajad rakendustega ĂĽhenduvad – tehnoloogia, mis toob kasutajatele nähtavuse. jälgitavad sĂĽndmused ning ohtude avastamise ja haldamise võime parandamine. Uue Firepoweri teine ​​omadus on turvameetmete automatiseerimise võimalus lahenduses, mis ĂĽhendab Cisco ja partnerite tooteid.

Adam Philpott juhtis ka tähelepanu sellele, et Cisco uus pakkumine erineb konkurentidest selle poolest, kuidas see suhtleb võrguga, kasutades ära ettevõtte tugevat kohalolekut selles valdkonnas.

CiscoLive 2016-s avaldatud turvauudistesse integreeritud nõustamisteenus on Turvasegmenteerimisteenused, mis aitab organisatsioonidel määratleda turvamehhanisme, mis hõlbustavad vastavust, hõlbustavad ohtude avastamist ja tugevdavad turvalisust ning hoiavad ära turvalisuse. andmete kaotamine IT-infrastruktuuris.