Cisco on parim ettevõte, kus Portugalis töötada

2011. aasta edetabel Great Place to Work on nüüd saadaval. Agentuur jõudis järeldusele, et 2012. aastal oli Cisco parim ettevõte, kus Portugalis töötada. Igal aastal muudetud loendi teisel kohal on teine ​​Ameerika hargmaine ettevõte, mis on seda mitu korda juhtinud: Microsoft.

IT-konsultant Everis ilmus kolmandale kohale ja varsti pärast seda asetati esimene laual olev riiklik ettevõte ROFF, tagades tehnoloogiaettevõtete silmapaistva kohaloleku klassifikatsiooni parimas kohas.

Eelmisel aastal saadud andmeid silmas pidades säilitab Cisco liidripositsiooni ja Microsofti 2. koha, ehkki Microsoft jätkab juhtimist enam kui 250 töötajaga ettevõtete seas. Ka Everis on oma positsiooni säilitanud, nagu ka ROFF.

Esiistmete jaoks teine ​​Portugali ettevõte, mis oli 2011. aastal tabelis 21. positsioonil, Mind Source, mida 2012. aastal peeti paremuselt 6. ettevõtteks.

Parimate Portugalis töötavate ettevõtete nimekirjas on 24 organisatsiooni, kus eristatakse ka parimaid ettevõtteid, kus töötada mitme konkreetse grupi vaatenurgast: naised, noored ja juhid. Võitjad on vastavalt Chep, Maksen ja Everis.

Märkmete kirjutamine: Uudiseid parandatakse andmetes, mis on seotud ettevõtte positsiooniga top 5-s.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Cristina A. Ferreira