Claranet uuendab oma andmekeskust uue põlvkonna jaoks. Tagab kiiruse üle 25 Gbps pordis

Lissaboni ja Porto andmekeskused Portugalis Claranetis on uuendatud uue põlvkonna infrastruktuuriga. Pilv- ja võrguhostilahenduste pakkumise spetsialistid lubavad suurendada klientidele pakutavate andmeteenuste kvaliteeti ja usaldusväärsust.

Avalduse kohaselt on selle uue infrastruktuuri eesmärk olla suurema mastaapsusega teenindada side-, andmekeskuse ja Private Cloudi teenuseid, mis on loodud kiirusele üle 25 Gbps sadamas.

Teine tehnoloogia esiletõst on automaatikakiht, mis on võimeline lĂĽhendama teenuste tarneaegu umbes 70%. “Claraneti uus andmekeskuse infrastruktuur on nĂĽĂĽd töökorras ja see on märkimisväärne investeering klientidele pakutavate teenuste kvaliteedi, kiiruse ja usaldusväärsuse parandamiseks,” ĂĽtles Antaranio president Claraneti direktor Miguel Ferreira.

Numbrite põhjal kokkuvõtlikult leiti, et uuest andmekeskusest pärit rändeprojekt paigaldas 1,21 km optilist kiudu ja 810 muud sulandit. Migreeris 1195 füüsilist porti ja 735 3. kihi teenust. Vaja on 145 tuhat konfiguratsioonirida, mis hõlmavad 147 seadet ja 56 muud ettevõttesisese automatiseerimisega.