Clear Linuxi projekt soovib teada, kuidas te oma Linuxit kasutate

Inteli avatud lähtekoodiga meeskonna hallatav dispersioonikava Clear Linux Project töötajad soovivad rohkem teada saada, kuidas te Linuxit oma igapäevaelus kasutate.

Umbes 2 kuud tagasi sirvisin Twitteris ja leidsin Clear Linuxi projekti säutsu, kus kasutajatel paluti täita vorm, öelda, kuidas nad Linuxit kasutavad, milliseid tööriistu ja muud sarnast. Arvasin, et algatus oli väga lahe, osalesin uurimistöös ja andsin idee (?). Miks mitte proovida viia see uurimus Diolinuxi publikuni?

Siis sain aru, et uuringud olid ingliskeelsed ja paljudel lugejatel polnud selle keele oskust, selle peale mõeldes hakkasin otsima viisi, kuidas kellegagi Clear Linuxi meeskonnas suhelda.

“Juhuste” (halb halb Twitteri algoritm) tõttu “leidsin” lõpuks brasiillase Beatriz Palmeiro, kes on Clear Linuxi projekti kogukonnajuht ja arendaja-eestkõneleja. Hakkasin teda Twitteris jälgima ja kĂĽsisin postituses, kas saaksin DM-i kaudu ideid vahetada. Ta oli väga ĂĽksik ja pärast seal peetud lĂĽhikest vestlust vahetasime mitu e-kirja. Nendes meilides tutvustab ta mind Fabricio Novakile, kes on UX-i disainer ja brasiillane, kes on samuti projektiga seotud.

Pärast minu enda lühikest ettekannet küsisin, kas pt-l oleks mingit versiooni, et saaksin seda väljendada. Nad ütlesid mulle, et kahjuks sellist võimalust pole, kuid nad suutsid siiski uuringu inglise keeles kättesaadavaks teha, et seda saaks tõlkida. Nii et see on tehtud.

Tõlkimine toimub koos Dioga ja on saadaval Google Formsis, Beatriz ja Fabricio nõusolekul.

Sellega kutsun teid osalema uuringutes ja aitama Clear Linuxi projektil mõista Brasiilia Linuxi kasutajaid.

Uuringule saate vastata klõpsates allpool (vastuseid järgivad ka Clean Project Linuxi inimesed): http://bit.ly/2x99eUM

See artikkel ei lõpe siin, jätkake ideede vahetamist meie foorumis. Ma ootan sind järgmine kord, kallista.