Cloud PT on meelitanud 100 tuhat kasutajat

Portugal Telecomi pilvepõhine digitaalse teabe salvestamise teenus Cloud PT, millel on juba 100 tuhat kasutajat, kes on registreerunud või ootavad registreerumist, ütles täna Meo uuel esitlusel ettevõtte juht Zeinal Bava.

Cloud PT käivitati 10. detsembril ja see on kättesaadav kõigile Interneti-kasutajatele, Portugal Telecomi abonentidele või mitte. Pakub 16 GB tasuta salvestusruumi.

Täna avaldas Zeinal Bava, et uue pakkumise kasutamiseks on veel 100 tuhat kasutajat, kes ei võimalda endiselt otsest ja piiramatut juurdepääsu. Ainult kutsega. Huvilised saavad jätta saidile kontakti, kus palutakse kutset, mis saadetakse neile hiljem.

Samuti kinnitas PT tegevjuht, et pilv ja lähenemine on operaatorite jaoks 2013. aastal kaks prioriteeti, kinnitades uuesti oma varasemates avalikes sekkumistes öeldut.

Andmekeskus, mille Portugal Telecom ehitab Covilhãsse ja millest saab üks Euroopa suurimaid, sümboliseerib ka ettevõtte pühendumust pilveteenustele ning kajastab kontserni uut positsiooni tehnoloogiaettevõttena.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Cristina A. Ferreira