CloudPT-l on Windows Phone’i jaoks täiendava ruumi ja rakenduste tellimus

Salvestusteenuse ametlikust ajaveebist selgus, et Portugal Telecom valmistab ette liitumispaketi mudelit, mis võimaldab kasutajatel Cloud PT-l rohkem ruumi peale 16GB tasuta.

Ainus viide sellele uudsusele on see, et see on peagi saadaval ”, nagu kirjutas üks veebimälu eest vastutavatest inimestest, kirjutas Maria João Nogueira.

Sama vastutav isik kirjutab ka, et rakendust valmistatakse ette Windowsi keskkonnaks. Vastuseks kasutajatele, kes kommenteerisid CloudPT-is rakendatud uudistesarja, paljastas Maria JoĂŁo Nogueira, et varsti on tulemas rakendus Windows RT-le ja aasta lõpus on olemas ka rakendus Windows Phone’ile.

Uudised

Portugal Telecomi veebifailide salvestusteenus saab jätkuvalt kasutajakogemuse parandamiseks värskendusi. Kõige olulisem muutus on pilve üleslaetava faili suuruses, mis liigub 350 MB-lt 2 GB-le nii veebiversioonis kui ka mobiilseadmes.

Drag & Drop funktsionaalsus töötab nüüd ka veebisaidilt töölauale, mis hõlbustab kaustade ülekandmist veebiliidese ja arvuti mäluseadme vahel.

CloudPT-kasutajate poolt “palju nõutud ja soovitatud” on nĂĽĂĽd võimalik spetsiaalsete suvandite kaudu terved kaustad alla laadida, selle asemel, et faile failide kaupa alla laadida. Edastamine toimub .zip-failides, näiteks Google Drive’is.

Samuti tutvustatakse hiire parema nupu abil võimalust pääseda kontekstimenüü juurde mis tahes kaustast või failist.

Kasutajakogemus osutus uue teenuseversiooni üheks peamiseks mureks, kuna nüüd on võimalik veebiversiooni sirvida ka arvutiklaviatuuri klahvide abil.

Windowsi, Maci ja Linuxi rakendus on uuendatud versioonile 0.55 ja ametlikus ajaveebis palutakse CloudPT kasutajatel tarkvara võimalikult kiiresti uuendada, kuna vana versiooni enam ei toetata.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi