CNCS avab CyberSecurityChallengePT-i neile, kes tahavad turvalisuse kohta kõike teada - see sait on praegu

CNCS avab CyberSecurityChallengePT-i neile, kes tahavad turvalisuse kohta kõike teada – see sait on praegu

Riiklik küberturvalisuse keskus (CNCS) töötab välja CyberSecurityChallengePT2020 koostöös haridus-, akadeemiliste ringkondade ja küberturvalisuse kogukonnaga, jätkates ENISA (Euroopa võrgu- ja infoturbeagentuur) algatust.

Idee on osa INCoDe.2030 eesmärkidest ja see kuulutati välja eelmisel nädalal Portos toimunud konverentsi käigus, mille eesmärk on stimuleerida ja tugevdada digitaalset kirjaoskust ja pädevust kõikides õppetsüklites.

OCyberSecurityChallengePT 2020 valib kümnest Portugali tudengist koosneva meeskonna, kes esindab Portugali Euroopa küberturvalisuse väljakutsel 2020 (ESTÜ), mis toimub ajavahemikus 3. – 7. November Austrias Viinis.

See on iga-aastane Euroopa üritus, mis toob kokku noored talendid üle Euroopa, et konkureerida õiglases keskkonnas küberturvalisuses. Viie päeva jooksul paluti osalejatel täita arvuti turvalisusega seotud ülesandeid, alates veebiturvalisusest, mobiilseadmete turvalisusest, krüptimismõistatustest, pöördprojekteerimisest ja kohtuekspertiisi analüüsist.

CNCS-i veebisaidi kaudu avaldatava pealdise kohta pole endiselt teavet.

Sel kuul tähistame SAPO TeK 20 aastat. Lisateavet leiate aadressilt https://tek.sapo.pt/tag/SAPOTEK20anos