contador gratis Saltar al contenido

CNH, töökaardid, CRLV: vaadake digitaalsete versioonidega dokumente | Tootlikkus

CNH, töökaardid, CRLV: vaadake digitaalsete versioonidega dokumente | Tootlikkus

Igasugust välja antud digitaalset mudelit saab kasutada kõikides esitlust vajavates ettevõtetes, kui omanik seda soovib. Virtuaalteenused ei vaja protseduuride tegemiseks füüsilist kohalolekut ja teabe autentsust saab kinnitada andmete valideerimisega QR-koodi abil. Mõni tarkvara genereerib PDF-id andmete otsimiseks, isegi ilma Internetita. Järgnev on loetelu, mille koostas TechTudo dokumentidega, mis on digitaalses versioonis saadaval Google Play poes, Google'is ja App Store'is, Apple'is.

Kuidas allkirjastada PDF-dokumente arvutis? Vaadake näpunäiteid

1/5 Digitaalne CNH-rakendus teeb ametliku SIM-kaardi mobiiliekraanil kättesaadavaks Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

CNH Digitali rakendus teeb ametliku SIMi mobiiliekraanil kättesaadavaks Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

1. Digitaalne transiidikaart (CNH Digital)

CNH digitaalne rakendus on esimene digitaalse esindusega tsiviiltuvastus, mis kehtib kogu Brasiilias, vaadake, kuidas registreeruda. See teenus kuulub Denatranile (riiklik liiklusosakond) ja selle töötas välja Sepro (föderaalne andmetöötlusteenistus). Turvalisuse huvides saab dokumendiga linkida ainult ühe seadme. Kaotuse korral on aga võimalik elektroonilist taastamist teostada uutes seadmetes, mis ei vaja füüsilist reisi.

Digitaalsete dokumentide andmeid saab elektrooniliselt kontrollida printimis- ja digitaalversioonide rakendustes. Süsteem kasutab offline režiimis QR-koodi meetodit või Interneti-ühenduse olemasolu korral digitaalallkirja. Lisaks on võimalik dokumente eksportida ka PDF-i. Oluline on meeles pidada, et alguses oli protsess osaliselt digitaalne, kuna registreerimise kinnitamiseks oli Denatrani postil vaja juhi olemasolu.

2 viiestDokseriteabega saab võrguühenduseta tutvuda Foto: Reproduo / TechTudo

Dokumenditeabega saab tutvuda võrguühenduseta Foto: Reproduo / TechTudo

2. Digitaalsed töökaardid (Digital CTPS)

Digitaalne CTPS-i virtuaalne platvorm sisaldab sama teavet nagu trükitud töökaardid ja sotsiaalkindlustus. Selle teenuse kaudu saavad kasutajad tutvuda oma PIS / PASEP numbritega, kontrollida kehtivaid töölepinguid ja taotleda pangaraamatu koopiaid. Selle tarkvara eesmärk on pakkuda lisaks kasutaja igapäevaste toimingute optimeerimisele ka praktilisust, näiteks dokumentide asjakohaste andmete kontrollimist. Siiski väärib märkimist, et elektroonilised raamatud on pikendus ega asenda seetõttu füüsilist rahakotti.

Digitaalses versioonis esitatud andmete hulgas on 3/5 töölepingutest ja PIS / PASEP arv Foto: Helito Beggiora / TechTudo

Digitaalses versioonis esitatud andmete hulgas on tööleping ja PIS / PASEP arv. Foto: Helito Beggiora / TechTudo

3. Sõiduki registreerimine ja litsents (Digital CRLV)

Sõidukijuhid saavad registreeruda digitaalse CRLV jaoks CDT digitaalse liikluse portfelli rakenduses, sealhulgas ka digitaalsel CNH platvormil. Kohustuslikud dokumendid ja digitaalsed versioonid kehtivad samamoodi kui trükitud mudelid. See funktsioon tõotab hõlbustada selle kasutamist, kuid tasub mainida, et paberkandjal sõidukite registreerimis- ja litsentsimistunnistuste väljaandmine on vajalik resolutsiooniga 744 / Contran / 2018.

Isegi kui dokumendi eest vastutaval isikul puudub Interneti-juurdepääs, on loodud rakenduses oleva teabe abil võimalik luua loodud QR-koodi ja digitaalallkirja abil PDF-faili kaudu teavet. Ainult omanik võib välja anda ühe või mitme sõiduki digitaalseid koopiaid, kuid neid saab jagada kuni viie inimesega.

4-st 5CRLV Digitalist saab nende teabe kinnitada QR-koodi kaudu Foto: Divulgao / DENATRAN

Digitaalses CRLV-s saab selle teabe kinnitada QR-koodi kaudu Foto: Divulgao / DENATRAN

4. Pealkirja valija (elektrooniline pealkiri)

Hääletajad saavad kodakondsust kasutada e-pealkirjaga, mis on valija tiitli digitaalne versioon. Huvitatud pooled saavad välja anda virtuaalse mudeli järgmistel valimistel kasutamiseks. Brasiilia valimiskohtuniku välja töötatud uudsus asendab füüsilisi dokumente. See platvorm pakub kasulikku teavet üldvalimiste, valimistsoonide, biomeetrilise registreerimise ja väljastustunnistuste väljaandmise kohta. Kui valija ei ole end registreerinud biomeetriliseks registreerimiseks hääletamistsoonis, tuleb e-jaotise kasutamisel näidata ametlikke dokumente koos fotodega.

5/5 E-Titulo digitaalne versioon võib asendada küsitluse füüsilisi dokumente Foto: Marvin Costa / TechTudo

E-Titulo digitaalne versioon võib asendada fotoküsitluse füüsilisi dokumente: Marvin Costa / TechTudo

PDF-faili ei avata: mida teha? Esitage TechTudo foorumis küsimusi.

Kuidas registreeruda CNH Digital ja aktiveerida teenuseportaalis

Kuidas registreeruda CNH Digital ja aktiveerida teenuseportaalis