Codevision juhib Portugali allkirjaga kooli juhtimist ja soovib laiendada oma rahvusvahelistumise silmaringi

11-aastase tegevusega valmistub Portugali ettevõte Codevision koolihalduse platvormi rahvusvahelistumise uueks etapiks. Portugalis rakendab ettevõte e-koolituse platvormi enam kui 300 avalikus ja eraharidusasutuses. “Töötame enamasti eraharidusasutustega. Meie taotlus hõlmab kõiki haridusasutuste valdkondi. Alates pedagoogikast kuni haldusvaldkondadeni, sealhulgas rahanduseni, integreeritult, ӟtles Codevisioni tegevjuht Marco Coelho.

Mis puutub kooli / kodu suhtlemisse, siis „see platvorm võimaldab vanematel kooliga digitaalselt suhelda, tegeledes kõigi protsessidega sel viisil, kasutades kodaniku kaardi digitaalallkirja nii enda kui ka enda jaoks. õpilased “, samuti” mitte ainult vanemate, vaid ka pere enda kaasamine “.

“Sel ajal on pered neist paar aastat tagasi väga erinevad ja seal on näiteks õpilasi kaheksa vanavanemaga ning selle platvormiga on koolidel võimalus lubada juurdepääs mõnele õpilase pereliikmele, kui see on lubatud.

Mis puutub õpilaste pereliikmete juurdepääsule e-koolituse platvormile, siis seda saab teha mitmes keeles, isegi Portugalis. Kuna ettevõte töötab mitme riigi haridusasutustega, on võimalik neile juurde pääseda inglise, prantsuse ja isegi hiina keeles.

Lisaks vanematele ja õpilastele suunatud ühenduse moodulile on platvormil veel kaks moodulit: asutuse haldus- ja finantsprotsesside juhtimine, mis on „tuum”, ja ülikoolilinnaku moodul, mis võimaldab infrastruktuuri haldamist alates juurdepääsukontrollist kuni rahavoogude kõrvaldamiseni. nende ruumide turvalisuse suurendamise eesmärk.

“See platvorm ei ole veekindel, nii et koolid saaksid valida neid huvitavaid mooduleid, kuigi standardne alus on olemas, kuna koolide ja programmide ning õpilaste finantsjuhtimine pole nii isiklikult kui ka avalikult ĂĽhesugune,” lisas ta. Halduslikult öeldes “eesmärk on võimaldada töötajaid muude tegevuste jaoks vabastada”, sest enamasti “asendab see platvorm seitset erinevat”. Ja selle ĂĽlemineku raskuste vähendamiseks on ettevõttel “spordikeskus, mis läheb kooli platvormil töötamiseks treenima”.

Praegu kasutavad erakoolid e-koolitust laiemalt, kuna riiklikel koolidel on selle lahenduse valimisel vähem autonoomiat, sõltuvalt haridusministeeriumi poliitilistest valikutest

Teel Lähis-Idasse

Rahvusvaheliseks muutumine on pikka aega olnud osa Codevisioni reaalsusest, kusjuures esimene samm on portugali keele turg. „Oleme kohal Brasiilias, Angolas, Mosambiigis ja Guineas. Viimasel juhul on see projekt Maailmapangaga, kus haldame kogu riigi kooliteavet. Alates üliõpilaste juhtimisest kuni hoonete haldamiseni ise. Seda projekti rahastatakse otse Maailmapanga kaudu, ”selgitas Marco Coelho.

Praegune rahvusvahelistumise etapp on suunatud Lähis-Idasse. „Praegu on meil avatud võimalused Lähis-Idas (Araabia Ühendemiraadid, Katar ja Saudi Araabia), kus neil projektidel on kõrge mõõde. Need on erasektori projektid, sest suundumus on üleminek avalikult eraharidusele, mida prognoositakse 2030. aasta tegevuskavas peaaegu kõigile arengupiirkonna riikidele. Siinkohal ei saa me kaugemale minna, kuid 2019. aasta alguses on selles valdkonnas uudiseid ”.

Siinkohal tekib küsimus platvormide kohanemisvõime kohta, mis loodi Portugalis ja mida on rakendatud Portugali asutustes või riikides, kus haridussüsteem ei erine eriti portugallaste omast. Aga ka kultuuriteema. Marco Coelho ütles, et „platvormi sisu osas on väljakutsed tohutud. Lähis-Idas peame olema väga ettevaatlikud selliste probleemide käsitlemisel nagu inimkeha või tervis. Lähenemine on tundlikum. Selle probleemi lahendamiseks on kohalik partner sõeluuringuid tegemas, see oli pärast seda, kui olime Portugalis, teinud esimese sõeluuringu. ”

Selle rahvusvahelistumisstrateegia kindlustamiseks tutvustas ettevõte veebikokkutulekul e-koolitust. „Meie kohalolekul Web Summitil on eesmärk tuvastada partnerid teistes piirkondades, kes aitavad meil tarkvara ise lokaliseerida. See on intuitiivne tarkvara, kuid on geograafilisi piirkondi, kus selle eripära arvestades on vaja kohalikku partnerit. “