CodeWeavers käivitab CrossOver 18 koos MacOS Mojave toega

Nagu tavaliselt, para CodeWeavers käivitab iga-aastased värskendused CrossOver, teie rakendus macOS-i, Linuxi ja Chrome OS-i jaoks, mis võimaldab teil Windowsi tarkvara käivitada ilma virtualiseerijata, näiteks Parallels Desktop, või võimsama lahenduseta, näiteks Boot Camp. Versioonis 18,0, tutvustas ettevõte macOS Mojave täielikku tuge ja mitmeid parandusi.

Ăśle 18

Esiteks Viinamarjad – CrossOveri peamine tehnoloogia, mis võimaldab Windowsi tarkvara teistes sĂĽsteemides töötada, on uuendatud versioonile 3.14. Ettevõtte sõnul on lisatud ka jõudluse ja jõudluse väike tõus.

Lisaks on rakendatud mitmeid parandusi vigadele, mis põhjustavad Office’i menĂĽĂĽde kadumise, ja muudele probleemidele, mis on seotud rikutud failihoiatustega Internet Exploreris installitud Microsofti komplektirakendustes. Samuti on parandatud viga Battle.net võrgumänguteenusega.

Lisaks macOS-i uutele funktsioonidele sisaldab CrossOveri uus versioon Linuxi klientidele rohkem funktsioone. Muu hulgas on täiustatud DirectX 11 rakenduste tuge, mis muudab Wine3D API-d kasutavad Windowsi mängud sujuvamaks.

See värskendus on esimene, mis pakub ĂĽhilduvust Linuxiga DXVK, funktsioon, mis põhineb Vulkan API-l Direct3D 11-le, mis võimaldab teil Windowsi 3D-rakendusi käivitada Wine’i abil – neid saab installida mõlemasse uude Pudel (CrossOveri eksklusiivne funktsioon, mis võimaldab eraldada keskkondi Windows XP-st, Win7-st jne) ja juba loodud.

CrossOver 18 ĂĽhildub macOS El Capitan 10.11 ja uuemate versioonidega; seda saab osta lehelt CodeWeavers. Rakenduse lihtsustatud versioon, mis annab õiguse ainult tarkvara (värskenduseta) tasule 30 dollarit; täisversiooni saab osta 50 dollarit aastas või ĂĽhekordne ost 500 dollarit – Pakub eluaegseid värskendusi ja tuge.

AppleInsideri kaudu