Coimbra aitab noortel tuua “tĂĽkike” Kosmosest Maale

Kolme päeva jooksul saavad magistrandid, bakalaureuse kraadi finalistid, riikliku teadus- ja tehnoloogiasüsteemi (SCTN) üksuse teadlased ning noored ettevõtjad juurdepääsu kosmosemissioonidel ja kosmoseuuringute teadustegevuses loodud teadmistele, tehnoloogiale ja ressurssidele.

Coimbra kosmose suvekooli eesmärk õpilaste ja teiste kosmoseteemadest huvitatud kogukonna ühendamisel on innustada innovaatiliste lahenduste loomist maapealsetele ettevõtetele sellistes valdkondades nagu arukad linnad, transport, tervishoid, põllumajandus ja keskkond või äriruumide turg. mida nimetatakse uueks toaks.

Temaatiliste kõneluste, tähtede öiste vaatluste ja võrgustike loomise hetkede vahel peavad osalejad esitama ettepanekud, et vastata kolmele kosmosepiirkonna ettevõtete ja / või ĂĽksuste algatatud väljakutsele, mis ĂĽrituse 4. väljaandes pöörlevad potentsiaali ĂĽmber Maa vaatlussatelliitide genereeritud andmed – Maa vaatlus. Võistkondadel on ettepanekute täiustamiseks ja pakkumiste ettevalmistamiseks juhendamine.

Algatus kestab 12. – 14. Septembrini ja viimasel päeval osaleb missioonil osalejatena João Lousada simulatsioon Marsile AMADEE-18, mis leidis aset veebruaris Dhofari kuival maastikul.

Registreerimine üritusele, mille korraldab Pedro Nunes Instituut koostöös Coimbra Ülikooli (UC) Maa ja kosmoseuuringute keskusega, Instrumentatsiooni ja eksperimentaalse osakestefüüsika laboriga ning UC Geofüüsika ja astronoomia vaatluskeskusega, lõpeb 31. augustil ja võib tehtud veebisaidil.