Colt Portugal lõpetas 2019. aasta kahekohalise kasvu ja 830 km installitud fiiberoptikaga

Ettevõttele kiudoptiliste võrkude ja kiirete sideteenuste pakkumise spetsialist on Colt lõpetamas digitaalse ĂĽmberkujundamise projekti ja laiendanud oma ĂĽlemaailmset võrku, olles investeerinud miljard eurot kogu maailmas alates 2017. aastast. Olles kohal Portugalis alates 2001. aastast, näitab ettevõte ka reaalset kasvu. kindlustas samal perioodil oma infrastruktuuri investeerimiseks 2,5 miljonit eurot, eesmärgiga optimeerida võrku uute 5G tehnoloogiate ja vastava side toetamiseks. Portugali maajuhi Carlos Jesus’i sõnul annavad investeeringud riiki selle võrgu järgmise kĂĽmne aasta jooksul.

Ja sellel investeeringul on olnud kohene mõju, mis on viinud ettevõtte kasvuni Portugalis 15% alates 2017. aastast (5% 2018. aastal ja 10% 2019. aastal), kuigi tema poliitika ei ole konkreetsete väärtuste väljendamine. Ettevõttel on juba 830 kilomeetrit fiiberoptilist ĂĽhendust, mis ĂĽhendab 12 andmekeskust ja 777 olulist ettevõtte hoonet Lissaboni, Oeirase ja Porto linnades, samuti suurlinnade võrgus olevaid ringlinnu, nimelt Vila Nova de Gaia, Maia ja Sintra. “Seal, kus on äri, tuleb Colt kiudainetega,” tõstab esile Carlos Jesus.

Võrdluseks on kogu maailmas, et ettevõttel on kiudoptilise võrgu kasutamiseks ühendatud 27 000 hoonet. Ja Pürenee võrgus, mis ühendab Portugali oma rahvusvahelise võrguga, on 1700 km kiudaineid, mis muudab selle atraktiivseks Aafrika ja Ameerika mandritel asuvate ettevõtete jaoks, kes soovivad oma sisu uutele turgudele transportida. Nagu Portugali peaesindaja selgitas, veenis maapealse võrgu kiirus ja kvaliteet kliente seda valima, hävitades odavamaid merekaableid. Teisisõnu, ettevõte Aafrikas, kes kasutab mereteed Portugali jõudmiseks, eelistades tungida Ibeeria poolsaarelt Euroopasse, mitte jätkata meritsi. Määravaks teguriks on ka maapealse võrgu töökindlus ja üleliigsus ning veealuste kaablite parandamiseks kuluv aeg, mis võib võrku nädalaid külmutada.

tehnikakolts

Portugali maajuhi Carlos Jesus’i sõnul tugevdab riigis 2,5 miljoni euro suurune investeering selle võrku järgmise 5 aasta jooksul 5G ja võimsusega.

“Data-title =” tek Colt – Colt Portugal lõpetab 2019. aasta kahekohalise kasvu ja 830 km kiudoptiliste seadmetega – SAPO Tek “> tehnikakolts Portugali maajuhi Carlos Jesus’i sõnul tugevdab riigis 2,5 miljoni euro suurune investeering selle võrku järgmise 5 aasta jooksul 5G ja võimsusega.

See ei tähenda, et ettevõte ei investeeriks “merre”. Veealune kaabel on ettevõtte jaoks strateegiline sillaks teistele mandritele, on isegi selgunud, et 2020. aasta jooksul tugevdab ja laiendab see seda ĂĽhendust, et ĂĽhendada Euroopa Aafrika ja Brasiiliaga Portugali kaudu.

Portugalis on ettevõttel juba ĂĽle 80 töötaja, see toetab kuut keelt (sealhulgas hispaania, saksa, prantsuse, itaalia ja inglise keelt) ning on avatud teie vajadustele vastavate spetsialistide palkamiseks. “Mõnikord näeme, et töötajad palgatakse otse emaettevõtte poolt piirkondadesse, kus me ei tegutse ja mis meid huvitavad, kuid siis leiame, et Portugal on nii soovitav, et siin eraldatakse uusi teenuseid,” rõhutas Carlos Jesus.

Ehkki see ei ole ettevõte, mis teenuseid pakub lõpptarbijatele, öeldakse, et tänu partnerlusele seitsme suurema pilvepakkujaga peavad need, kes vajavad vastavaid teenuseid, läbima Colti. Näitena võib tuua teenuse SD-Wan pakkumise, mis võimaldab selle klientidel samaaegselt oma platvormidel kasutada erinevaid pilvi, näiteks Azure ja AWS, säilitades nende kahe vahel side.

Teine silma paistev teenus on juurdepääs oma klientidele, et konfigureerida rahvusvaheliselt ja igal juhul pilvevõrku “sujuvalt”, ilma Colti tehnilise sekkumiseta, sisuliselt “võtmed kätte”. Teie võrgu abonentide rahvusvaheline võimsus on 53 x100 Gbps. Ja Carlos Jesus lisas, et viimase aasta jooksul on Colt Portugal võtnud endale rohkem kohustusi, sealhulgas SDN / NFV arhitektuuri teenused, muu hulgas Portugalist pärit, eriti Saksamaale ja Prantsusmaale suunatud teenused. Ja selle Portugali haru jaoks mõeldud individuaalsete inimressurssidega.

Carlos Jesus ĂĽtles, et aastaks 2020 jätkab Colt oma kasvustrateegiat, investeerides jätkuvalt kesklinna ja merekaablite tugevdamisse ja laiendamisse. Selle tulemusena lisas meeskond. Kasvuprognoos? “Kahekohalise numbri hoidmine” on Colt Portugali ambitsioon.