Colt’i võrk Portugalis hõlmab rohkem kui 600 hoonet ja jõuab 800 abonendini

Colt Telecom tähistab Portugali turul kümmet aastat tegevust. Ettevõte alustas kiudoptiliste rõngaste paigaldamist Portugalis 2001. aastal, kõigepealt Lissabonis ja on aastate jooksul laiendanud oma infrastruktuuri muudele pealinnaga piirnevatele piirkondadele, kus ettevõtte domineerimine on suurem.

Suurbritannia ettevõte saabus Portosse 2006. aastal ja on sellest ajast peale ka võrku laiendanud, jõudes täna Gaia piirkonda.

Ettevõtte täna pressikonverentsil esitatud arvandmed näitavad, et 2002. aastal viis Colt Lissaboni piirkonnas oma võrgu 45 hoonesse. Praegu on ettevõtte infrastruktuur pealinna piirkonnas 577 hoones. 2006. aasta seisuga oli Portos 10 ühendatud hoonet, praegu on neid 53. Kokku teenindab see Portugalis umbes 800 klienti.

Colt osutab teenuseid ainult ettevõtetele. Traditsiooniliste telekommunikatsiooniteenuste puhul on see tugevam rahvusvahelise äriga ettevõtete puhul, sest see suudab tagada kõik riikide vahelised võrguühendused ilma kolmandate osapoolte sekkumiseta. Kiud on teie sideme otsast lõpuni.

Selle aasta alguses korraldas Suurbritannia ettevõte ümber ja alustas tegevust kolmes põhivaldkonnas: andmekeskused; sideteenused ja äriteenused. Ümberkorraldamise eesmärk on paremini rahuldada turu vajadusi ja integreerida uus teenuste komplekt, mille ettevõte on lisanud oma side- ja andmesalvestuspakkumistesse.

Muudatuse eesmärk on reageerida muutustele, mida märgatakse globaalselt ja väljendusrikkalt ka Portugalis. Kui Colt riiki sisenes, esindasid hääled 60 protsenti organisatsiooni äritegevusest ja 40 protsenti andmetest, on tänaseks protsent vastupidine.

Colti korraldatud üritusel osales ettevõtte asepresident Francois Eloy, kes täna pärastlõunal andis konverentsi juhtimis- ja ärikoolist.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi