Comparajá.pt soovib olla võrdlusplatvorm püsikulude optimeerimiseks ja hõlmab 400 telekommunikatsiooni pakkumist - telekommunikatsioon

Comparajá.pt soovib olla võrdlusplatvorm pĂĽsikulude optimeerimiseks ja hõlmab 400 telekommunikatsiooni pakkumist – telekommunikatsioon

Umbes 400 pakkumisega, mis on võrreldavad, 2P, 3P, 4P ja 5P pakettide vahel erinevate lojaalsusperioodide jaoks, sealhulgas neli püsiteenuste pakkujat Portugalis, registreeris ComparaJ.pt 2019. aastal selles piirkonnas 230 tuhat simulatsiooni, neljas Selle aasta esimesel kuul ulatus arv enam kui 72 tuhandeni. Jos Figueiredo ütles SAPO TEK-ile, et eesmärk on jätkata funktsionaalsuse laiendamist.

Meie eesmärk on, et ComparaJ.ptist saaks portugali perede tugiplatvorm nende igakuiste fikseeritud kulude optimeerimiseks, alates krediidist telekommunikatsioonini, kindlustusest kuni energiani (elekter ja gaas), selgitas ta.

Ettevõte jätkab investeerimist platvormitehnoloogia arendamisse ja teenuse eest vastutav inimene ütleb, et see on võimaldanud kiirendada tehnoloogia integreerimist erinevate turuosalistega, pankadest operaatoriteni, mis on oluline meie kasutajakogemuse parandamiseks.

Võrdlusvahendeid on täiustatud, et need oleksid intuitiivsemad ja terviklikumad, eesmärgiga, et tarbijad saaksid teha teadlikumaid ja teadlikumaid valikuid.

Üks meie kõige olulisemaid ülesandeid on tegelikult tarbijate teadlikkuse suurendamine turul pakutavate erinevate võimaluste analüüsimise ja võrdlemise olulisusest enne mis tahes panga- või telekommunikatsiooniteenuste tellimist. Selle põhjuseks on asjaolu, et ainult nii on võimalik tagada rahvusperekonna teadlikum ja teadlikum valik, väidab ta.

Lisaks muude tööriistade turule ilmumisele on Jos Figueiredo seisukohal, et see on positiivne ning seda saiti eristab terviklikum ja integreeritud väärtuspakkumine. Oleme ainus, kes kogub erinevaid krediidi-, hoiu- ja telekommunikatsioonivaldkondi ning meie eesmärk on laieneda kohe kindlustus- ja energeetikavaldkonda, ütles juhataja.

Tuginedes telekommunikatsiooni võrdlusaluse viimase 100 tuhande simulatsiooni eelistustele ja sellele, kui oluline on, et tarbijad ühendaksid igat tüüpi pakettkomponente, hindab teenus erinevate operaatorite pakkumisi, et selgitada välja igas piirkonnas kõige konkurentsitihedam.

Selle analĂĽĂĽsi tulemusel anti auhinnad kuuele kategooriale, kus MEO võitis M4 TV Net -pakkumisega kõige konkurentsivõimelisema 4P-paketi kategooria – Voz Mvel – 200 kanalit + net 500 Mbps + Mvel 3 GB, samal ajal kui NOS kogus kaks auhinda – kõige konkurentsivõimelisem 3P pakett ja parim lastepakett . Nowot eristab kõige konkurentsivõimelisem 2P pakett ja Vodafone võitis kaks kategooriat, parima paketi spordifännidele ja parima paketi filmi- ja seriaalifännidele.