Computex 2018: ASUS ROG Phone on kõige võimsam mänguritelefon, mis eales välja kuulutatud

Muudetud Snapdragon 845, suure ja tundliku ekraani, 8 GB RAM-i ja mitme mitmekülgse lisavarustusega mobiiltelefon on iga mängija uus unistus.

Seda mäng aastal nutitelefon lõpuks arenes. Nii et Suundumus on see, et nüüdsest saab platvorm arendajatelt üha suuremat tähelepanu mäng ja näeme tõesti suurt pealkirja. Valmistuge selleks reaalsuseks, para Asus aastal Computex 2018 teatama nutitelefon mängijate vabariigist. See on koletis sülearvuti mängumängija väga mitmekülgne!

Nutitelefonid on mängijate tulevikuks valmis

Computex 2018: ASUS ROG Phone on kõige võimsam mänguritelefon, mis eales välja kuulutatud

Lähitulevikus ei sisalda mobiilimängud ainult komme, losse ja kaarte. Kuid täna saavad mobiiltelefonid kaks arvutimomendi suurimat palavikku: Fortnite ja PUBG. Peale selle ajakohastatakse seda pidevalt. Sest mäng tehnilisest vaatenurgast üha nõudlikum, peab riistvara olema valmis kõike käitama. Nii et ASUS ROG telefon.

Iga seadme detail on kujutatud kontseptsioonina mängumängija. Näiteks neid 3 USB-C porti! Lisaks kaheksatuumaline protsessor Qualcomm Snapdragon 845 muudetud standardsagedusest 2,8 GHz 2,96 GHz-ni. 8 GB RAM. Arvuliselt on ainult need spetsifikatsioonid tänapäeval mõningaid arvutimängijaid võitnud.

SEE ekraan on AMOLED, kuue tolli ja eraldusvõimega 2160 x 1080. Kuid see pole puutumatu mängumängija see on sagedustasemel 90 Hz ja reageerimisaeg 1 ms. See kombinatsioon vähendab ekraani liikumise kummitavat efekti ja muudab asja sujuvamaks. Mängija unistus.

Computex 2018: ASUS ROG Phone on kõige võimsam mänguritelefon, mis eales välja kuulutatud

SEE seadistage kaamera See pole lohakas, sest see on sama mis Zenfone 5. Seal on 8 MP esikaamera ning kaks 12 ja 8 MP tagakaamerat. Lähedal on rööpküliku vormingus sõrmejäljelugeja.

As nutitelefon mängude jaoks kulub suurem osa ajast mängimisele. SEE trumm Samuti on see loodud kestma, massiivse 4000 mAh aku ja kiire laadimisega.

ROG telefon on midagi enamat kui lihtsalt mobiiltelefon

Mis teeb ROG telefon Razeri telefonil on tõeliselt ainulaadsed selle lisafunktsioonid. Esiteks, miks kolm USB-C porti? Üks kandmiseks ja teine ​​tarvikute kasutamiseks, kõige mitmekesisem ja täiendavam.

Computex 2018: ASUS ROG Phone on kõige võimsam mänguritelefon, mis eales välja kuulutatudROG-telefoni lisaseade on selle mudeli üks tipphetki

Alustuseks on kõige olulisem: a mängupult, nõgusa analoogi, d-padi, õla päästiku ja Xbox AXYB nupuga. Lisaseadmeid on aga järjest rohkem ja üllatavaid. SEE Asus see müüb ka lisajahuteid. Sellel on arvutidokk, nagu Samsung Dexil.

Kõige muljetavaldavamad lisaseadmed on need, mis muudavad ROG telefoni Nintendo DS-iks. ON teine ​​kuutolline ekraan mille saab ühendada mobiiltelefoniga. Aparaadil on lisapatarei ja füüsiline päästik. SEE Asus oodake arendajatelt ideede toetamist ja uute ideetööriistade loomist. Epic Games on uuendatud Fortnite nii et teine ​​ekraan toimiks kaardi kuvamiseks.

Ăśksikasjad, mis muudavad

Computex 2018: ASUS ROG Phone on kõige võimsam mänguritelefon, mis eales välja kuulutatud

SEE ROG telefon seadme õlal on “nähtamatu” õla päästik. MaastikureĹľiimis on ultraheliandurid paigutatud servale nutitelefon ja kui neid puudutatakse, võivad nad käituda päästikuna. Isegi portreereĹľiimis on andur kasulik, sest vasakul serval on veel ĂĽks ning parempoolse alumise anduri kõrval on võimalik rakendusi kiirelt vahetada, vajutades.

Tugevatele komponentidele peaaegu maksimaalsel kasutamisel pidevalt vastu pidamiseks peab Asus investeerinud pädevasse jahedamasse kaamerasse. Teoreetiliselt on selle soojuse hajumise ala 16x suurem kui a nutitelefon üldine.

Kõigi lisaseadmete täitmine, logo ROG tagaküljel on reguleeritav RGB LED. Võimalik on valida värv, pulss ja sünkroonida veel 4-ga nutitelefon. See sobib suurepäraselt e-spordi meistrivõistlusteks.

Millal saabuda ja kui palju?

SEE Asus räägi sinust palju nutitelefon aastal Computex 2018, kuid ei avalda teavet hinnakujunduse ja avaldamise kuupäeva kohta. See on täiesti võimalik ROG telefon käivitatakse selle aasta kolmandas kvartalis muidugi väga kõrge hinnaga.

Kui soovite näha kogu konverentsi Mängijate Vabariik, Computex 2018, esitage koos mõne toote teadaandega järgmine video:

Allikas: Engadget