Consumer Reports hindab iPhone X kaamerat turu parimaks, järgmisena on iPhone 8 ja 8 Plus

Otsima nutitelefoni kaamera Täiuslikkus jätkub ja kestab kindlasti aegade lõpuni. Seadme pildikvaliteedi hindamiseks on meil kõigil oma standardid ja mõned olemasolevad ajakirjad / veebisaidid täidavad põhimõtteliselt seda õilsat ülesannet anda soovitusi omaenda kriteeriumide põhjal.

Nüüd, see Tarbijaaruanded mis on hiljuti sattunud vaidlustesse, viies HomePodi helikvaliteedi alla konkurentsi, tekitades kahtlusi selle teema kohta kahe sendi deponeerimise ja testide avaldamise kohta turul mõnede kõige populaarsemate nutitelefonide eelistamise suhtes, et teatada, et nende hinnangul olid parimad fotod ja videod. Ja näete, tundub, et Apple'i kontroll on langenud. Nalja viskad, said aru?

Test sisaldab kümmet seitsmest komplekti Apple ja neli Samsung ja kuulutas iPhone X võrdluse üldvõitjana koos iPhone 8 tuleb teisele kohale ja iPhone 8 Plus kolmas. Selle testi konkreetne metoodika pole veel avalikustatud, seega peame vaid spekuleerima põhjuste üle, mis põhjustasid väiksema iPhone 8 mudeli parema hinnangu kui tema suurem vend, millel on kaks kaamerat. ?

Vastavalt CR, esitasid kõik seadmed hindamise lahutuskriteeriumide, dünaamilise ulatuse, värvitäpsuse ja visuaalse müra osas rahuldavad tulemused; nii iPhone X kui ka iPhone 8 hinnati "väga heaks", samas kui iPhone 8 Plus'i kirjeldati kui "väga head".

Lõplik paremusjärjestus on järgmine:

  1. iPhone X
  2. iPhone 8
  3. iPhone 8 Plus
  4. Galaxy S8 +
  5. iPhone 7
  6. iPhone 6s Plus
  7. Galaxy S8
  8. Galaxy Note8
  9. iPhone 7 Plus
  10. Galaxy S8 sees

Nagu näete, on loendis vähemalt mõni paaritu punkt, näiteks iPhone 6s Plus ole peal iPhone 7 Plus (kes kaotas ka nooremale vennale) või Galaxy S8 seisa paar positsiooni oma venna taga S8 + kui mõlemal on täpselt sama kaamera. Muude kaameraga seadmete puudumist peetakse väga heaks, näiteks Google Pixel 2, ei aita ka kaasa.

Kuid me räägime endiselt Ameerika Ühendriikide ühest vanimast ja hinnatumast tootetestimisagentuurist, nii et teie arvamus on seda kindlasti väärt. Mida sa arvad

AppleInsideri kaudu