Corinthians saab Chrome’is ja Edge’is isikupärastatud kodulehe

Corinthiansil on nĂĽĂĽd Google Chrome’is ja brauseris Microsoft Edge isikupärastatud avaleht. Eelmisel teisipäeval (3) teatavaks tehtud uudsuse võimaldas tasuta laiendus, mis lubab isikupärastada kasutaja sirvimiskogemust. Brasiilias on alvinegro esimene jalgpalliklubi, kes pakub sellist tĂĽĂĽpi teenuseid oma fännidele.

LOE: Microsoft kopeerib Chrome’i ja käivitab uue brauseri; lae alla

Pistikprogramm lisab avalehele mitu kohandatavat elementi, nagu klubi taustapildid ja otsene juurdepääs korintlaste peamistele suhtlusvõrgustikele, nagu Facebook ja Twitter. Lisaks näete Timão ametlikul veebisaidil avaldatud viimaste uudiste loendit. Tegevus on klubi ja kaubamärgi TURBO kaasamisplatvormi vahelise partnerluse tulemus.

Ăśks kahest korintlaste teemast on nĂĽĂĽd saadaval Chrome’i ja Edge’i jaoks – Foto: Revelation / Corinthians

Korintlaste teema on nĂĽĂĽd saadaval Chrome’i ja Edge’i jaoks – Foto: Revelation / Corinthians

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Vaadake ka: kuidas Instagrami lugusid Chrome’i pistikprogrammiga anonĂĽĂĽmselt vaadata

Kuidas vaadata Instagrami lugusid Chrome'i pistikprogrammiga anonĂĽĂĽmselt

Kuidas vaadata Instagrami lugusid Chrome’i pistikprogrammiga anonĂĽĂĽmselt

See laiendus on saadaval brauseritele Chrome ja Edge, mida saab alla laadida Windowsi, macOS-i ja Chrome OS-i. Lisaks kõrglahutusega taustapiltidele (HD ja 4K) ja ametlikele klubivideotele vabastab tööriist juurdepääsu meeskonnaga seotud uudistevoogudele, mis sisaldab teavet korintlaste, mängijate, üleminekute, treenerite, võistluste või piletite kohta. Nii jätavad fännid oma privaatsed brauserid seljataha ja saavad neid siiski südamemeeskonna teadasaamiseks kasutada.

2/2 Pärast laienduse installimist saavad kasutajad oma lemmikteemat kohandada – Foto: Reproduction / Guilherme Ramos

Pärast laienduse installimist saavad kasutajad oma lemmikteemat kohandada – Foto: Reproduction / Guilherme Ramos

Uue laienduse installimiseks ja isikupärastatud brauseri avalehe kasutamiseks pöörduge lihtsalt Chrome’i veebipoodi ja otsige fraasi „New Corinthians Tabi koduleht”. Niisiis, klõpsake lihtsalt nuppu “Kasuta Chrome’is”. Veebipoodi pääseb juurde, klõpsates brauseri järjehoidjaribal nuppu „Rakendused“, seejärel valikut „Veebipood“.