Corning esitleb Gorilla Glassi uut versiooni, millel on suurem kaitse kuni 1,6 m kukkumiste eest

Juba paar aastat pole keegi olnud kindel, millist klaasi Apple oma iPhone’i ekraanide katmiseks kasutas – pärast seda, kui plaanid telefonidesse safiire panna, näis olevat allamäge, jääb saladuseks. Mõned ĂĽtlevad, et nad kasutavad Gorilla Glassi, mis varustab põhimõtteliselt kõiki Android-maailma nutitelefone, ja et Apple ei luba seda avalikustamist ĂĽldse; kui see on tõsi, jääme võlgu.

Fakt on see Corning, ahvidega seotud üldlevinud klaasitootja, esitleb täna oma põhitoote uue põlvkonna: Gorilla klaas 5, on kurikuulsa kukkumise eest kaitsmisel veelgi tugevam.

Corning Gorilla klaas

Ettevõtte teatel peab 0,6 mm paksune Gorilla Glass 5 80% -l 1,6-kilomeetrisest langusest (kasutaja positsiooniga nutitelefoni keskmine töökõrgus) ilma ĂĽhe killuna. Kuna 85% kasutajatest on viimase aasta jooksul oma hinnalise nutitelefoni vähemalt korra põrandale lasknud, on Corning’i enda uuringu kohaselt see midagi enamat kui lihtsalt teretulnud uudis.

Lisaks on materjali uude versiooni lisatud rohkem tehnoloogiat (ja keemiat), mis on nĂĽĂĽd kardetavate kriimustuste ja kriimustuste suhtes veelgi vastupidavam.

Väärib märkimist, et erinevalt Apple’i poolt Watch and Watch Editionis kasutatud safiirist, mis on täiesti erinev materjal, on Gorilla Glass endiselt vana hea klaas – olles sukeldunud ĂĽle 400Âş kaaliumsoola lahusesse ja protsessis tugevalt rikastatud ioonivahetus ehk.

Corning ütles, et Gorilla Glass 5 tootmine on alanud ja esimesed superklaasiga varustatud seadmed ilmuvad turule aasta lõpuks.

[via The Verge]