Coronavirus SUS: Tervishoiuministeeriumi rakendus õpetab, kuidas seda ennetada

Tervishoiuministeeriumi SUS-i koroonaviiruse rakenduse eesmärk on ametlike uudiste ning sĂĽmptomite ennetamise ja tuvastamise õigete juhiste abil elanikkonda haigusest teadvustada. Rakendus on saadaval tasuta allalaadimiseks Androidi ja iPhone’i (iOS) telefonidesse ning see pakub muu hulgas kaarti, kus on inimese asukohale lähim tervisekeskus ja enesekontrolli vorm võimaliku saastatuse tuvastamiseks.

LOE: WhatsApp toob Brasiilias turule koroonaviiruse kleebised; vaata

Pärast selle käivitamist veebruari viimasel nädalal on SUS-i koronaviirus Play poest kogunud ĂĽle 100 000 allalaadimise. Mobiiliturule spetsialiseerunud konsultatsioonifirma App Annie andmetel on rakendused Apple Store’i poesĂĽsteemis App Store reedese enim allalaaditud rakenduste loendis 7. kohal (13).

1 tervishoiuministeeriumi 4 koroonaviiruse rakendusest – Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Terviseministeeriumi Coronaviiruse rakendus – Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Tarbijate nädal 2020: kas soovite osta soodushinnaga mobiiltelefone, telereid ja muid tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Rakenduse avalehel kuvatakse vastavalt kasutaja volitustele juurdepääs telefoni koordinaatidele kaardi kasutaja keskkonnaga. Meditsiinilise abi otsimise hõlbustamiseks on nutitelefoni asukoha põhjal näidatud lähim terviseüksus. Puudutage lihtsalt ikooni, et kontrollida tervisekeskuse teavet, näiteks täielikku aadressi ja telefoninumbrit.

2 of 4 Kaart, mis näitab kasutaja lähedal olevaid terviseĂĽksusi – Foto: Reproduction / TechTudo

Kaart, mis näitab kasutaja lähedal olevaid terviseĂĽksusi – Foto: Reproduction / TechTudo

Valik „Kuidas on teie praegune tervis” võimaldab kasutajal klassifitseerida oma praeguse terviseseisundi ja kui ta teatab, et on haige, võib ta täita enesehindamise vormi, valides välja sümptomid, mis tal on, kui tal on olnud kontakti kahtlustatava või kinnitatud juhtumiga. viimase 14 päeva jooksul ja kui olete mõnes teises riigis.

Kui virtuaalne kontroll näitab nakatumise võimalust, palutakse kasutajatel otsida tervishoiuüksust ja järgida samme uue koronaviiruse leviku tõkestamiseks, näiteks maski kandmine, käte pesemine ja rahvahulgade vältimine.

3 tervishoiuministeeriumi 4-st koroonaviiruse rakendusest võimaldab haiguse enesekontrolli – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Terviseministeeriumi rakendus Coronavirus võimaldab haiguste enesekontrolli – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Selles rakenduses selgitatakse ĂĽksikasjalikult ka haiguse sĂĽmptomeid, millised on koronaviirused, nakkuse leviku ja ennetamise viisid, kes peaksid maski kandma, kuidas diagnoos tehakse ja teavet inimestele, kes reisivad kahjustatud piirkondadesse.

Haiguse kohta valeandmete leviku tõkestamiseks pühendatakse rakenduses jaotis tervishoiuministeeriumi ametlike uudisvoogude kogumiseks koos märkmetega, mis on avaldatud veebisaidil ja agentuuri sotsiaalvõrgustikes.

4/4 SUS-i koroonaviiruse rakendus pakub näpunäiteid võitlemiseks – Foto: Reproduction / TechTudo

SUS-i koroonaviiruse rakendus toob näpunäiteid võitluseks – Foto: Reproduction / TechTudo

Rakendusel on ka lingid üksuse suhtluskanalitega, mille eesmärk on kontrollida koronaviiruse fakte. Iga kasutaja saab kinnitada veebisaidi www.saude.gov.br/fakenews, WhatsApp (61) 99289-4640 või Disque Saúde 136 kaudu saadud uudiste ja piltide õigsust.

Tervishoiuministeerium teatas rakenduse käivitamisest oma Twitteri profiilis 29. veebruaril. Praeguseks on seda rakendust Google Play poes alla laaditud üle 100 000.

Koroonaviirus: kuidas telefoni puhastada? Esitage kĂĽsimus TechTudo foorumis.

Laevastik: kuidas kasutada Twitteri uut funktsiooni

Laevastik: kuidas kasutada Twitteri uut funktsiooni “Lood”