Coronavrus: Xiaomi kaupleb pärast suurt maskide nõudlust E-kaubandus

Coronavrus: Xiaomi kaupleb pärast suurt maskide nõudlust E-kaubandus

Uus koroonaviirus on kiiresti levinud ja pannud inimesed muretsema kogu maailmas, eriti Hiinas, kus registreeriti esimene haigusjuht. Ăślekandehirm suurendab nõudlust kirurgiliste maskide järele – see teeb Youpinist, Xiaomi veebipoest võrguĂĽhenduseta. Eelmise kolmapäeva (28) pärastlõunal, kui e-kaubandus hakkas mĂĽĂĽma uut tootepartiid, sai see sait nii palju liiklust, et server võeti maha.

LUGEGE: sait jälgib Coronavruse kulgu reaalajas; vaata seda

Kell 16 müüakse palju meditsiinimaske. Toodete suure nõudluse tõttu otsustas Youpin piirata ostmisi ainult ühe paketiga kasutaja kohta. 20 maskiga pakend maksab 39,9 jüaani (umbes 25 dollarit RW, otseses konverteerimises). See sait pakub ka puhangu keskpunktis oleva Hubei provintsi klientidele erihindu. Kuid ainult vähesed saavad ostu lõpule viia. Platvorm ei suuda liiklussageduse kasvu ja triivimist taluda. Xiaomi kinnitas avalduses, et server on ülekoormatud, ja vabandas juhtunu pärast.

Coronavrus: Xiaomi kauplus langeb pärast suurt nõudlust kirurgiliste maskide järele Foto: Reproduo / Xiaomi YoupinCoronavrus: Xiaomi kauplus langeb pärast suurt nõudlust kirurgiliste maskide järele Foto: Reproduo / Xiaomi Youpin

Coronavrus: Xiaomi kauplus langeb pärast suurt nõudlust kirurgiliste maskide järele Foto: Reproduo / Xiaomi Youpin

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

"Pretsedenditu taotlus meditsiiniliste-kirurgiliste maskide kasutamiseks. Oleme valmis nii kiiresti kui võimalik võrku tagasi jõudma, kuid meie vastuvõetud liiklus ületab meie kujutlusvõime kaugelt. Server on maas. Vabandame, et mõned kasutajad ei saa ostud teha. Xiaomi Youpin "Kuna meil on piiratud võim, teeme jätkuvalt kõik võimaliku, et kooskõlastada ressursside pakkumist ja tagada selle piisavus," teatas ettevõte.

Hiinas on maski kasutatud koroonaviiruse leviku tõkestamiseks. Foto: Divulgao / Xinhua / Bei HeHiinas on maski kasutatud koroonaviiruse leviku tõkestamiseks. Foto: Divulgao / Xinhua / Bei He

Hiinas on maski kasutatud koroonaviiruse leviku tõkestamiseks. Foto: Divulgao / Xinhua / Bei He

Lisaks veebisaidil tehtud reklaamidele tegi Xiaomi paljudele annetusi summas 300 000 jüaani (umbes 182 000 dollarit otseses konverteerimises) N95-maskide, meditsiinimaskide ja termomeetritega karantiinipiirkonna jaoks. Töötajate ja klientide saastumise vältimiseks otsustas ettevõte sulgeda kõik füüsilised kauplused Hiinas. Siiani on riigis surnud 170 koroonaviiruse tõttu, mis on nakatanud üle 7700 inimese kogu maailmas, vähemalt 15 muus riigis. Ükski väljaspool Hiinat nakatunud patsient ei surnud.

Xiaomi: teadke logo tõelist tähendust ja veel 4 uudishimu

Xiaomi: teadke logo tõelist tähendust ja veel 4 uudishimu