contador gratis Saltar al contenido

Coronavruse puhang otsis mängu Plague Inc. tulistamiseks. rakendustepoes

Coronavruse puhang otsis mängu Plague Inc. tulistamiseks. rakendustepoes

Katku Inc. mängud näitab, kuidas nakkushaigused võivad levida kogu maailmas ja on tänu koroonaviirusele kuulsaks saanud alates eelmisest nädalast

Alates eelmisest nädalast kogu maailmas kuulsaks saanud koroonaviiruse puhangul on tagajärjed, mis ulatuvad kaugemale tervise- ja hädaolukordadest linnades, kus haigus hakkas ilmnema. Mäng Katk Inc, mis on saadaval nutitelefonide ja arvutite jaoks, on sellest ajast peale muutunud väga populaarseks.

Mängijad üritavad nakkushaiguste levikust natuke rohkem aru saada ja see on lisaks saidiliikluse suurenemisele tõusnud ka kõige allalaaditud rakenduste tippu.

Nakkusmäng katk Inc.

Sisene Katk Inc, õnnestub mängijal kontrollida surmavat patogeeni, mille eesmärk on levida kogu maailmas inimkonna lõpetamiseks. Kuid peale selle mitmekesisuse Katk see võib tuua, paljud inimesed tunnevad suuremat huvi, kui on tõeline patogeeni puhangu oht.

Mängu eest vastutav ettevõte ise, Ndemiku looming, teatas, et kuigi see käivitati 2012. aastal, nägid nad seda populaarsuse kasvu alles siis, kui oli haigusjuhte, mis hakkasid päriselus levima. See juhtus Ebola puhangu ajal 2014. aastal Aafrikas, kus allalaadimiste arv suurenes sel ajal 50%.

Nüüd koos Koroonaviirus, see juhtus uuesti. Katk Inc on viimasel ajal App Store'is enim allalaaditud tasuliseks rakenduseks ja 50-ga tasuta allalaadimisel kõige allalaaditud rakenduseks. Mäng tabas eesmärki 21. jaanuaril ja pole oma kohalt lahkunud.

Plague Inc.-is kontrollivad mängijad surmavaid patogeene, mis levivad kogu maailmasPlague Inc.-is kontrollivad mängijad surmavaid patogeene, mis levivad kogu maailmas

Kuid populaarsus ei toimu ainult Hiinas. Katk Inc samuti iOS-is pärast 23. jaanuari kõige allalaaditud tasuliste rakenduste tipus. Ka arvutiversiooni mängijate arv on viimase 30 päeva jooksul märkimisväärselt kasvanud – 169%.

See huvi oli sedavõrd märkimisväärne, et mängu ametlikul veebisaidil oli samal ajal ligipääsude arv hämmingus ja server isegi langes, kuna ta ei toetanud seda arvu.

James Vaughn, asutaja Ndemiku looming, öelda, et:

Inimesed tahavad neist asjadest teada saada ja tahavad rohkem teada saada nakkushaigustest. Katk Inc mängib oma rolli, sest ta peab arukalt uurima, kuidas see nakkushaigus levib.

James Vaughn, asutaja Ndemiku looming

Mängud lõbu pärast, puudub teave

Vaatamata suurenenud huvi mängu vastu ja uudishimu Coronavruse katku paremaks mõistmiseks, on oluline seda tähele panna Katk Inc See pole ametlik teabeallikas. Mängu eest vastutav ettevõte on ise öelnud, et see ei ole teaduslik vahend haiguste puhangute modelleerimiseks.

Pidage meeles, et Plague Inc. on mäng, mitte teaduslik mudel ja koronaviiruse puhang on tänapäeval väga reaalne olukord, mis mõjutab suurt hulka inimesi. Soovitame mängijatel pöörduda otse kohalike või rahvatervise asutuste poole.

James Vaughn, asutaja Ndemiku looming

Kuid ka siis pole mäng inimeste harimise mõttes täiesti kasutu. seda Haiguste tõrje ja ennetamise keskused teatas 2013. aastal, et Katk Inc tuues välja huvitava viisi hoolduse edendamiseks ja üldsusele natuke rohkem haiguspuhangutest kogu maailmas. Laadige alla mängud iPhone'ile ja Androidile.

Täpse teabe saamiseks selle kohta, kuidas turvaliselt püsida, on soovitatav otsida volitatud isik.