IGRE

Corvo ja Flores nõuavad lairiba Interneti saabumise aega

Assooridel asuvate Corvo ja Florese saarte elanikud võitlevad jätkuvalt lairiba Internetile juurdepääsu nimel. Pärast järjestikuseid petitsioone ja avalikke samme probleemi mobiliseerimiseks garanteeris Assooride piirkondliku valitsuse juht elanikele lõpuks, et kiudoptilise kaabli pikendamiseks saartele on raha. Kuid nad nõudsid teada, millal.

“Carlos CĂ©saril (…) kulus kuusteist aastat piirkondlikku PS-haldust, et lõpuks otsustada jätkata piirkonna rahalisi vahendeid fiiberoptilise kaabli pikendamise lepingute maksmiseks Flores ja Corvo saartele,” ĂĽtles elanik TeK-le saadetud avalduses.

NĂĽĂĽd on elanikud kordanud juurdepääsu taotlusi „kiudoptilise kaabli pikendamise lepingute rakendamise ĂĽksikasjalike ajakavade ja tähtaegade kohta” – mille nad juba lisavad 2011. aastal allkirjastatud avalikule avaldusele.

Tööde tegemiseks rahaliste vahendite andmise lubadus anti selle aasta 2. mail, vahetult pärast seda, kui nad esitasid Interneti-juurdepääsu pakkujatele (ja meediale) avatud kirja, milles palusid alternatiive. PT pakutavatele teenustele, mis kasutajate sõnul tagab Interneti-ühenduse keskmiselt 100 kbit / s.

Kuid elanike sõnul pole “pärast kolme kuu pikkust vastutust lepinguliste maksete eest veel ĂĽhtegi märki, et Corvinose ja Firenze jaoks oodatud ja vajaliku telekommunikatsiooni infrastruktuuri algus on varsti tulemas”.

Corvo ja Florese saarlased väidavad, et neid diskrimineeritakse ja sĂĽĂĽdistavad poliitilisi liidreid “aastakĂĽmne jooksul paljudes vigades”, mille käigus “peteti neid järjestikuste lubadustega, mida pole järginud vabariiklaste järjestikused valitsused (PSD, CDS / PP) ja PS) kui ka kohaliku omavalitsuse (PS) poolt “.

„Teades, et 1996. aastal pidas Berta Cabral piirkondliku finantssekretärina väga kulukaks Corvo ja Florese saarte kaasamist allveelaevarõngasse, mis ĂĽhendas seitse ĂĽlejäänud Assoori saart optilise kiududega; nĂĽĂĽd ei tohiks keegi lihtsalt edasi minna. cantigas “et PSD regionaalvalitsus jõuab lõpuks järeldusele, mida ta keeldus 1996. aastal tegemast”, lugedes kodanike rĂĽhma saadetud märkmeid. NĂĽĂĽd nõuavad nad garantiisid ja juurdepääsu kavandatud töögraafikutele, mille järel nad nõuavad “oma ajakava ranget järgimist”.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH