COVID-19 isolatsiooni ajal olid portugallased enim veebipõhiseid oste meelelahutus ja kultuur

Igal nädalal esitas SIBS andmeid COVID-19 mõju kohta Portugali inimeste tarbimisharjumustele. See nädal andis veebikaubandusele kaalu jagatuna sektorite kaupa, arvestades, et e-kaubandus on märkimisväärselt suurenenud, väärtus taastub enne Portugali esimese koroonaviiruse juhtumi kinnitamist.

SIBS-i andmetel olid pandeemia ajal suurimat kasvu meelelahutus ja kultuur, kasv 64%, järgnesid toidu- ja jaekaubandus 45% -lise tõusuga, toitlustamine, toidu kohaletoimetamine ja võtmine – mõlemad kasvuga 52%. Ăśldiselt kasvasid e-kaubanduse ostud 17%, fĂĽĂĽsilised jaekauplused aga 6%. Veebiostude keskmine väärtus kasvas eelmisel nädalal 38,9 euroni, võrreldes 37,5 euroga (+ 4%) keskmisest, mis kontrolliti enne juhtumi kinnitamist Portugalis.

tek sibs “data-title =” tek sibs – meelelahutus ja kultuur olid sektorid, kus COVID-19 isoleerimise ajal omandasid portugallased enim veebipõhiseid omandusi – SAPO Tek ”> vend tek

MB Way makseteenuse pangatasude ja komisjonitasude erakorralise kaotamise tõttu kasutavad seda rohkem veebipoodides kui ka kauplustes portugallased, ütles SIBS, märkides, et ajavahemikus 30. märtsist kuni 5. aprillini ületas e-kaubanduse maksete arv keskmist. keskmine enne koronaviiruse pandeemiat. Võrreldes eelmise nädalaga, 23. – 29. Märtsini, kasvas see 23%.

“Ehkki Portugalis on tehingud veidi paranenud, tuleb siiski märkida, et veebiostud jäävad endiselt 13 punktiga alla keskmisele, mis registreeriti enne COVID-19 esimese juhtumi kinnitamist,” ĂĽtles SIBS avalduses. Eelmisel nädalal vähenesid kauplustes tehingud 50% võrreldes keskmise rekordiga enne koroonaviiruse puhangu algust Portugalis.

Aruandest nähtub ka kauplemistega võrreldes eelmise nädalaga äritehingute mõningane kasv, millega kaasnes keskmise ostuväärtuse tõus 41,1 eurolt pluss 6%. Võrreldes Portugali enne kinnitatud juhtumeid registreeritud keskmisega kasvas väärtus 18%.

Kolmest fĂĽĂĽsilises kaupluses registreeritud tehingust kaks tehakse supermarketites ja hĂĽpermarketites, apteekides, parapteekides, lisades sellele sektorile ka suupistete, jookide ja tubaka turustamise.

Toimetuse märkus: uudiseid värskendatakse kell 12.50 lisateabega.