Kuidas töötab jälgimisrakendus COVID-19?  Kõik, mida peate teadma 27 küsimuses koos vastustega

COVID-19: Operaatorid pakuvad tervishoiutöötajatele eriti tasuta kõne- ja andmesidepakette

Kolm sideoperaatorit on COVID-19 pandeemia kriisi alguses pakkunud oma abonentidele 10 GB mobiilset andmesidet. Neil on nüüd spetsiaalsed paketid tervishoiutöötajatele. Meediale saadetud märkuses selgitas majandus- ja digitaalse üleminekuministeerium, et COVIDi digitaalse reageerimise büroo19, tervishoiu- ja telekommunikatsioonioperaatorite: Altice, NOS, NOWO ja Vodafone vahel sõlmiti koostööleping.

Informatsiooni kohaselt on Covid-19 digitaalse reageerimise büroo palunud telekommunikatsioonioperaatorite tuge kiireloomulise lahenduse leidmiseks, mis kaitseb NHSi tervishoiutöötajate elektroonilise side tarbimist, ja see on selle lõpuks ka põhjustanud. pakkumine.

Katvus tervishoiutöötajatele, “kes reageerivad otseselt tervishoiusĂĽsteemide keskvalitsuse – ACSS tuvastatud rahvatervise kriisile”, täiendav piirmäär 10 000 kõneminutit riiklikele tavatelefonidele ja mobiilsidevõrkudele, 10 000 kõneminutit riiklikele mobiilsidevõrkudele ja 10 GB andmesidet.

“See eelis on seotud mobiiltelefoniteenuse tariifiga, mille iga SNS-i spetsialist on oma operaatoriga tellinud, 30 päevaks ja seda pikendatakse iga kuu esimesel päeval, kui pandeemia jätkub”, teatati samast.

Kaetud spetsialistid peavad sellest pakkumisest kasu saamiseks registreeruma portaalis covid19estamoson.gov.pt, mille järel ACSS esitab operaatoritele kaetud spetsialistide nimekirja.

Tuletame meelde, et COVID-19 digitaalse reageerimise bĂĽroosse kuuluvad mitmed valitsuse esindajad, sealhulgas peaministri kantselei, digitaalmajanduse ja ĂĽleminekujuhtimise, infrastruktuuri ja elamumajanduse, riigi moderniseerimise ning avaliku halduse ja hariduse valdkonna esindajad, aga ka tervishoiu ĂĽhiste talituste tervishoiu peadirektoraat. , Haldusajastamise agentuur ja hariduse peadirektoraat. Telekommunikatsioonioperaatorite poolel on esindatud Altice, NOS, Vodafone ja sektoriliit APRITEL.

Esindatud on ka muud ettevõtted nagu AWS, CISCO, ESRI, Facebook, Google, Huawei, Microsoft ja Netflix, samuti Akadeemia üksused ja sotsiaal- / assotsiatsioonisektori esindajad, näiteks VOST Portugal.

Toimetuse märkus: uudiseid on täiendatud täiendava teabega. Viimane uuendus 8:19.