COVID-19: operaatorid pakuvad tervishoiutöötajatele täiendavaid tasuta andmeside- ja kõnepakette – telekommunikatsioon

Kolm sideettevõtjat on pakkunud oma klientidele 10 GB mobiilsideandmeid kohe COVID-19 pandeemiakriisi alguses. Nüüd on neil spetsiaalsed paketid tervishoiutöötajatele. Meediumile saadetud märkuses selgitasid majandus- ja digitaalse ülemineku ministeerium, et COVID digitaalse reageerimise büroo19, tervishoiu- ja telekommunikatsioonioperaatorite: Altice, NOS, NOWO ja Vodafone vahel sõlmiti koostööleping.

Teabe kohaselt on Covid-19 digitaalse reageerimise büroo taotlenud telekommunikatsioonioperaatoritelt tuge kiireloomulise lahenduse leidmiseks, mis kaitseks SNS-i tervishoiutöötajate poolt elektroonilise side tarbimist, ja see viis lõpuks selle pakkumiseni. .

Garantiid antakse tervishoiutöötajatele, "kes reageerivad otseselt tervishoiusüsteemide keskasutuse [ACSS] tuvastatud rahvatervise kriisidele", maksimaalne limiit on 10 000 minutit kõnesid riiklikes tavatelefoni- ja mobiilsidevõrkudes, 10 000 SMS-i riiklike mobiilsidevõrkude jaoks ja 10 GB andmeid.

"Need eelised omistatakse mobiiltelefoniteenuse tariifidele, mille mõlemad SNS-i spetsialistid on oma operaatorite kaudu tellinud 30 päevaks ja neid uuendatakse iga kuu esimesel päeval, kuni pandeemia jätkub," edastati sama sõna.

Hinnatud spetsialistid peavad selle pakkumise kasutamiseks registreeruma portaaliscovid19estamoson.gov.pt, pärast mida ACAC annab operaatoritele hõlmatud spetsialistide nimekirja.

Pidage meeles, et COVID-19 digitaalse reageerimise bĂĽroosse kuuluvad mitmed valitsuse esindajad, sealhulgas peaministri bĂĽroost, digitaalse majanduse ja ĂĽlemineku, infrastruktuuri ja elamumajanduse, riigi moderniseerimise ja avaliku halduse ning hariduse valdkonnast, aga ka tervishoiu peadirektorist, ministeeriumi ĂĽhisteenustest Tervise, halduse ajakohastamise amet ja hariduse peadirektoraat. Telekommunikatsioonioperaatori juures on Altice, NOS, Vodafone ja APRITEL.

Esindatud olid ka muud ettevõtted, nagu AWS, CISCO, ESRI, Facebook, Google, Huawei, Microsofte Netflix, samuti akadeemia üksused ja sotsiaalse / assotsiatiivse sektori esindajad, näiteks VOST Portugal.

Toimetaja märkus: uudiseid on täiendatud lisateabega. viimane värskendus 20h19