COVID-19 pandeemia põhjustab nutitelefonides mängude tarbimist

COVID-19 pandeemiast eraldatus tähendab uute meelelahutusvormide otsimist, kasutades voogedastusteenuseid nagu Netflixi pildistamine, aga ka nutitelefonide videomänge. Sensor Toweri andmetel on mobiiliturg hĂĽppeliselt tõusnud, registreerides selle aasta esimese kolme kuu parima kvartali: ĂĽle 13 miljardi App Store’i ja Google Play installatsiooni. Võrdluseks on see rekord ĂĽle kahe miljardi allalaadimise suurem kui 2019. aasta kolmandas kvartalis registreeritud arv, mis on siiani rekord.

Kasvu osas kasvas App Store 2020. aasta esimeses kvartalis 35%, võrreldes eelmise aasta sama perioodiga, 3 miljardi allalaadimise kohta; Google Plays olles oli kasv 38%, installides 10,3 miljardit. Teisisõnu, mõlema rakenduse poe absoluutsed rekordid.

Tek Sensor Tower “data-title =” tek Sensor Tower – COVID-19 pandeemia juhtimismängu nutitelefonides – SAPO Tek “> Anduri torni andur

2020. aasta teise kvartali näitajad ei aeglustu. Kui märtsis tehti mõlemas kaupluses 5,1 miljardit allalaadimist, kasv oli kuuga 24%, siis aprillis oli märgatavam kasv, mis registreeriti 5,5 miljardi suurusega, kasvades eelmise kuuga 8%. Jääb üle vaadata, kas arvud jäävad muutumatuks või toimub väärtuste “normaliseerimine”.

Statistika näitab, et India on kõige suurema majanduskasvuga riik – ainuĂĽksi aprillis laaditi alla 966 miljonit, mis on märtsiga võrreldes 29% ja jaanuariga võrreldes 92%. Sellele järgnevad Ameerika Ăśhendriigid 527 miljoni allalaadimisega ja Hiina, mis jõudis isoleerimise ajal veebruaris haripunkti, 284,3 miljoni installimisega. Normaalseks normaliseerudes langesid Hiina turunumbrid 33%, aprillis registreeriti 190,7 miljonit allalaadimist.

Mis puudutab kulutusi, siis ülemaailmsel tasemel tõi mängimine globaalsetes prognoosides umbes 5,8 miljardit USA dollarit, kasv oli veebruariga võrreldes 8%. Aprillis kasvas eelmise kuuga võrreldes veel 10%, kasvades 6,4 miljardi USA dollarini. Eksperdid ütlevad, et aprillis oli tulude kasv kiirem kui allalaadimiste oma, mida pole juhtunud alates 2014. aastast.

Anduri torni andur

Suurema tuluga mängud 2020. aasta aprillis.

“Data-title =” Tech Sensor Tower – COVID-19 pandeemia juhtimismängu nutitelefonides – SAPO Tek “> Anduri torni andur Suurema tuluga mängud 2020. aasta aprillis.

Mis puutub kõige paremini mänginud mängudesse, siis paistsid silma PUBG Mobile ja Honor of Kings, kaks tiitlit Hiina Tencenti kataloogist, tulud 225,2 miljonit ja 156 miljonit dollarit. Üldise poodiumikoha lõpetas Roblox, mis on jätkuvalt populaarne kogu maailmas ja mille tulud on 96 miljonit dollarit, kasvades eelmise kuuga 37,4%.

Huvitav on see, et Fortnite, mis puudus Top 10-st, täpsemalt 21 enim sissetulekut teeninud märtsis, kasvas aprillis 90%, teenides mobiiliversioonis 44,3 miljonit dollarit. Paljuski tänu räppartisti Travis Scotti Astronoomia kontsertidele.

Analüüsitud perioodil kõige rohkem allalaaditavaid mänge nimetatakse juhuslikuks mänguks Save the Girl, millel on 50,2 miljonit allalaadimist. Poodiumil on ka 37,7 miljoni allalaadimisega Gardenscapes ja kolmas PUBG Mobile.

Anduri torni andur

2020. aasta aprilli jooksul enim allalaaditud mäng.

“Data-title =” Tech Sensor Tower – COVID-19 pandeemia juhtimismängu nutitelefonides – SAPO Tek “> Anduri torni andur 2020. aasta aprilli jooksul kõige alla laaditud mäng.