tek DTT

COVID-19 uus areng sunnib DTT migratsiooni edasi lĂĽkkama 12. augustini

Anacom teatas, et maapealse digitaaltelevisiooni (DTT) kaudu migreerimise jätkamise protsess viiakse läbi alles 12. augustil. COVID-19 pandeemia olukorra tõttu 13. märtsist alates edasi lükatud protsess jätkub 3. augustil. Haiguste arengu tõttu teatas MEO reguleerivatele asutustele, et üks tema tarnijatest pakub väljaandjatele uuesti sünkroonimisteenust, mis pole saadaval.

12. augustil jätkub migratsioon, alustades Alter do Chão saatja ja mitte Palmela resonantsist, mis toimub 3. augustil. Praegu on tööde eeldatav valmimine 18. detsember 2020, mis on ühe nädala viivitus varem kokkulepitud kuupäevast, lisas regulaator.

DTT-võrk koosneb 243 saatjast, millest 180 migreeritakse. Kui see protsess 13. märtsil peatati, oli 63 saatjat muudetud.

tek DTT “data-title =” tek DTT – COVID-19 jõu uus areng DTT migratsiooni viivitamiseks 12. augustini – SAPO Tek “> DTT tehnik

Muudatused algasid 27. novembril Odivelas Centros ja ANACOM rõhutas algusest peale, et hoolimata kasutaja televiisori “pimendamisest” tuleks häälestada ainult nende telerit, kasutada DTT-telerit või Box-kontrollerit. , ilma et peaksite TV-antenni ĂĽmber suunama ega telerit või dekoodrit vahetama. Kui te ei saa seadmeid ise häälestada või saate tasuta telefoninumbri 800 102 002 abil, korraldab ANACOM kindlaksmääratud tehniku ​​kodukĂĽlastuse häälestamiseks tasuta.