Creative Cloudi vanemate versioonide kasutajatel võib tekkida juriidilisi probleeme

Pärast teatamist, et Creative Cloudi rakenduste vanemad versioonid (mis hõlmavad näiteks Photoshopi, Lightroom Classicut või Premiere Pro’i) pole enam klientidele saadaval, hakkas Adobe meilisõnumiga hoiatama, et kui nad oma versioone ei värskenda, riskivad nad kohtumenetlusega.

Creative Cloudi kasutaja jagas Twitteris e-kirja, mille Adobe talle ametlikult saatis. Sõnumis loetakse hoiatust, et kui lõpetatud versiooni kasutamine jätkub, on teil „oht, et kolmandad isikud võivad nõuda õiguste rikkumist”.

Adobe e-post “data-title =” Adobe e-post – Creative Cloudi vanemate versioonide kasutajatel võib tekkida juriidilisi probleeme – SAPO Tech ”> Adobe Email

Vastuseks teistele Twitteri kaebustele teatas @AdobeCare konto, et “ei saa kolmandate isikute kaebusi kommenteerida, kuna need on seotud käimasolevate protsessidega”, lisades, et need kolmandad isikud “võivad olla inimesed või ettevõtted, kellel on kaebusi autoriõiguse või vara rikkumise kohta. muud intellektuaalomandi õigused toote jätkuva omavolilise kasutamise tõttu ”.

Ehkki ettevõte ei avalikustanud kõnealust üksust, tõi AppleInsider välja asjaolu, et Dolby kaebas Adobe selle aasta märtsis kohtusse, süüdistades teda oma tehnoloogiat kasutavate toodete müümises maksmata ja keeldudes ka toote tarnimisest. auditi jaoks vajalikud andmed.

Seetõttu on Creative Cloudi liikmetel praegu juurdepääs ainult nende rakenduse kahe uusima versiooni otselaadimisele. Ametlikus avalduses ĂĽtles Adobe, et keskendub rakenduse Creative Cloud kahele viimasele väljaandele, mida enamik meie kliente on juba praegu kõige enam kasutanud, lisades, et vanemat versiooni vajavad ärikliendid peaksid “võtma ĂĽhendust oma IT-administraatoriga, et näha, kas see on saadaval. “.