Creativesystems demokratiseerib jaemüügilahendusi CloudRetaili käivitamisega

CreativeRetailiga kogutud teadmised on juunis müügile jõudva uue toote aluseks, kuid Creativesystemsi asutaja ja tegevjuht João Vilaça usub, et pilvemudeli kasutamine võib lahendust demokratiseerida, võimaldades ressursse kasutada keskmistel või väikestel jaemüüjatel.

“Võib kasutada kõiki poode, kes soovivad oma varusid hõlpsalt ja tõhusalt kontrollida [a CloudRetail] minimaalse investeeringu ja igakuise sissetulekuga, ”ütles ta TeK-le ja selgitas, et maksemudel sisaldab vajalikke seadmeid.

Selle lahenduse idee on võimaldada poepidajal või ettevõttel jälgida veebivarusid, mida hallatakse osade tasemel, vastata usaldusväärsuse ja müügi kasvu väljakutsetele, aga ka nende lõpptarbijate nõuetele, kes soovivad leida oma lemmiktoote. riiulil. Mahumõõdud on kiired ja sagedased ning tagavad varude kontrolli 99% -lise usaldusväärsuse.

Seda sĂĽsteemi kasutavad juba suuremad rahvusvahelised jaemĂĽĂĽjad, kusjuures 90% Creativesystemsi äritegevusest toimub väljaspool Portugali, kuid pilvepõhise lähenemisviisi abil on võimalik “demokratiseerida” ja jõuda ĂĽlemaailmsesse mastaapi. Selleks panustab Creativesystems kihlvedusid Microsofti Azure platvormile, mis tagab soovitud usaldusväärsuse, mastaapsuse ja geograafilise ulatuse.

Hinnalahendusi pole veel saadaval, kuid João Vilaça garanteerib, et investeeringud on minimaalsed ja sissetulek taskukohane.

Täna on Creativesystemsil kliente ülemaailmsete moe- ja jalatsite 50 parema hulgas ning tuntumaid selle süsteemi kasutavaid kaubamärke on Adidas ja C&A, aga ka Venemaa, Colombia ja Suurbritannia Saksamaa Peruu suuremad jaemüüjad. ja Jaapan.

Ettevõte avas hiljuti kontorid Ameerika Ühendriikides ja on loonud ka Braga talendikeskuse, kasutades ära InvestBraga kutset ja selle lähedust Minho ülikoolile, kellel on spetsiaalsed ressursid tarkvaraarenduse valdkonnas. Eesmärk on jõuda 100 Bragas asuva spetsialistini.

Ettevõtte plaanid hõlmavad ka võimalust avada Bragas asuv kontaktkeskus, mis kasutab ära piirkonna olemasolevaid ressursse.