Cristiano Ronaldo on Instagrami kõige viljakam inimene Euroopas. Ja see on maailmas 3. kohal

Cristiano Ronaldo on teine ​​Instagrami enim jälgijatega kuulsus, kellel on tingimusteta 133 miljonit fänni. Selle ĂĽletas 138 miljoniga vaid lauljanna Selena Gomez. Positsioon pĂĽsib võrreldes eelmise aastaga, ehkki need kaks on oma nimekirja lisanud mitu miljonit uut jälgijat. Kuid kas kujutate ette, kui palju suudab parim jalgpallur sotsiaalvõrgustikes lihtsa “postituse” eest koguda?

Hopperi koostatud nimekirja kohaselt on Portugali äss sotsiaalvõrgustikus kolmandal kohal enim teeninud inimene, kogudes iga tehtud väljaande eest umbes 750 tuhat dollarit (645 tuhat eurot), tõmmates kaubamärgi enda taha.

Arve postiga ei ole fännide arvuga lineaarne ning antud juhul tuleb nimekirja etteotsa 20-aastane modell Kylie Jenner, kes teenib „ainult” 110 miljoni jälgijaga iga kord, kui ilmub, miljon dollarit (860 tuhat eurot). Instagramis, et öelda “tere hommikust”. Arvelduse teisel kohal tuli Selena Gomez, kes kogus iga kirja eest 800 tuhat dollarit (690 tuhat eurot).

Instagrami “rikkamate” nimekiri koosneb 75 kuulsusest, kes ilmuvad esikümnesse nime all Kim Kardashian 720 tuhande dollariga, Beyonce Knowles 700 tuhandega, Dwayne “The Rock” Johnson 650 tuhandega, Justin Bieber järgneb 630 tuhandega, Neymar Júnior koos 600 tuhat ning Lionel Messi ja Kendall Jenner teenisid 500 tuhat dollarit.

Fikseerige maailma kolme kuumima jalgpalluri osalemine Top 10-s. Ja kui jätkate nimekirja vaatamist, leiate 20 parema tasulise mängija hulgast kiiresti David Beckhami, Gareth Bale, Zlatan Ibrahimovici ja Luis Suarezi.